با پیگیری‌های قافلان

بهبود نسبی شرایط در مرکز نگهداری و مراقبت سگ‌های بلاصاحب شهرداری میانه

شناسهٔ خبر: 47584 -
اخبار میانه
مشاهدات خبرنگار قافلان پس از مراجعه سرزده به مرکز نگهداری و مراقبت سگ‌های بلاصاحب شهرداری میانه از بهبود نسبی شرایط در این مرکز خبر می‌دهد.

پس از انتشار گزارشی در قافلان از وضعیت نامناسب مرکز نگهداری و مراقبت سگ‌های بلاصاحب شهرداری میانه که با واکنش بسیاری از شهروندان میانه‌ای مواجه شد، روابط عمومی شهرداری میانه در جوابیه‌ای وضعیت پیش آمده را سهوی و بر اثر فشار کاری و خستگی کارگران شاغل در مرکز اعلام کرد.

اما وجود نگرانی‌ها از تعمدی یا ادامه‌دار بودن شرایط پیش آمده، خبرنگار قافلان را بر آن داشت که با فاصله چند روز از انتشار جوابیه شهرداری برای بررسی آخرین وضعیت مرکز نگهداری و مراقبت سگ‌های بلاصاحب شهرداری میانه بصورت سرزده به این مرکز مراجعه کند که بر اساس این مراجعه وضعیت کلی این مرکز نسبتا قابل قبول توصیف شده و رفع نواقص قبلی خصوصا در زمینه تامین آب و غذا تایید شد.

بنابر اعلام واحد خدمات شهری شهرداری میانه هم اکنون مرکز نگهداری و مراقبت سگ‌های بلاصاحب شهرداری میانه به طور مرتب و با برنامه مدون زنده گیری، غربالگری، مراقبت های بهداشتی و تغذیه ای، خدمات تنظیفی و بهداشتی و معدوم سازی اصولی لاشه های مرده توسط عوامل شهرداری و با همکاری و مشارکت شبکه دامپزشکی شهرستان و عده ای از فعالان زیست محیطی مدافع حقوق حیوانات اداره می شود.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون