فیلتر های جستجو

از 28
درخششی دیگر در عرصه خیریه و خیر اندیشی از فرزند برومند میانه

حاج مجید بصیرت نفر اول مجمع خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان‌شرقی را کسب کرد

خبر هر چند درون سازمانی می نماید ولی با اندک شناختی که در این عرصه داشته باشی به اهمیت این انتخاب واقف هستی پس نمی توانی از کنار این مهم به راحتی بگذری پس طبق روال پی گیر موضوع از حاج مجید بصیرت فعال بلا منازع این عرصه می شوم.

شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰
۲۱:۵۴
معطلی چند ساعته شهروندان در ورود به گلزار مومنین

چه کسی پاسخگوی این اوضاع نابسامان است؟

سوء مدیریت در گلزار مومنین موج می‌زند! چرا که با وجود درآمدهای نسبتاً خوب این مجموعه، آیا مدیران آن قادر نیستند پنج‌شنبه‌های هر هفته از دو یا سه نفر نگهبان بصورت پاره وقت جهت ساماندهی و روان سازی ترافیک‌ها بهره مند شوند؟

جمعه ۱۷ دی ۱۴۰۰
۱۵:۱۷

هرس بی موقع، غیر کارشناسی و غیر اصولی درختان توسط شهرداری میانه

شهرداری میانه در اقدامی عجولانه قبل از خزان کامل درختان شروع به انجام هرس کرده که این کار صدماتی جبران ناپذیر ممکن است به درختان بزند.

جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰
۱۸:۱۱
۱

اینجا برای قهرمانان زنده جایی نیست!

با ادامه‌دار بودن بی‌توجهی‌ها انتظار می‌رود در آینده‌ی نزدیک نظاره‌گیر روزهای تلخی برای ورزش شهرستان و استان باشیم تا جایی‌که دیگر از این خطه ورزشکاری را در سطح مسابقات المپیک، پاراالمپیک و جهانی نبینیم.

شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰
۲۳:۲۷

درخواست تایید تبدیل کانکس مدرسه روستا نودوزق به خانه بهداشت

باتوجه به عدم وجود خانه بهداشت و راه آسفالت در روستا؛ اهالی روستا درخواست دارند بعد از تکمیل و اتمام مدرسه جدید، با کمک شما و همکاری شما مسولین ارشد شهرستان مدرسه قبلی (کانکس) به خانه بهداشت مبدل گردد.

دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۰
۰۰:۴۳

تاب آوری اجتماعی و فردی ضرورت و نحوه احیا آن در میانه

پدر دختر با عجله جسم وحشت زده و نیمه جان او را از ماشین داغون بیرون می کشد و به تیمار او در گوشه‌ای مشغول می‌شود... ولی همچنان فریادها بلند است و تهدیدها دارد به برخورد فیزیکی و آسیب‌های جسمانی منجر می‌شود در صورتیکه عمق فاجعه‌ای را که قبلا اتفاق افتاده بود کسی نمی‌‌دید، آسیب دیدن «تاب آوری فردی و اجتماعی» و تبعات جبران ناپذیر پس از آن...

جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۰
۱۳:۴۵

عزل و نصب دقیقه نودی با مدرک غیر مرتبط!

در این برش؛ سوال قابل طرح این خواهد بود که آیا این امر بدون اطلاع فرماندار ویژه میانه و نمایندگان شهرستان انجام شده یا با اطلاع و هماهنگی ایشان عزل و نصب در جایگاه ریاست یک اداره ی شهرستان صورت گرفته است؟

یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۰
۱۱:۰۶
شکایت هایی که به جایی نمی رسند

سوء استفاده از وضعیت کرونایی برای کسب درآمد از راه جریمه

در حالی که هیچگونه کنترلی بر تجمعات چند صد نفری نمی شود، مردم را بی دلیل جریمه می کنند و کسی هم پاسخگو نیست.

سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
۲۰:۲۷
۱

ضعف عملکرد شهرداری و شورای شهر میانه در زمان انتخابات

تضمین زیبا سازی شهر بر عهده شهرداری است و شهرداری مجری این عمل می‌باشد. درست است در این سال‌ها خبری از زیبا سازی شهر نبود ولی قرار نیست بخاطر انتخاب چند نفر زیبایی که شهر ندارد را مخدوش کنیم.

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
۱۸:۱۹

ارسالی شهروندان در خصوص جاده میانه هشترود

قریب به دو سال است که مسیر ۴ کیلومتری جاده میانه هشترود حد فاصل اراضی روستای داش کسن با قاسم درق در حال زیر سازی بوده که علیرغم وجود چندین دستگاه راهسازی اداره راه و شهرسازی که تجمع ماشین آلات راهسازی در روستای داش کسن...

جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰
۲۲:۵۸

از شکلک پیروزمندانه جناب رئیس تا تخریب کوره آجر پزی

از نکات جالب توجه این ماجرا می‌توان به استوری شب گذشته رئیس میراث فرهنگی میانه در صفحه‌ی شخصی خود اشاره کرد که به اختصار یک شکلک پیروزمندانه‌ای را بدون هیچ توضیحی در استوری خود منتشر کرده بود که شاید بتوان این چنین تعبیر کرد که حرف خود را به کرسی رسانده و اثر نمادین تخریب می‌شود!

چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰
۲۲:۴۸
درخواست جمعی از خانواده‌ها از اداره ورزش و جوانان

محدودیت های کرونایی فقط برای ورزشکاران نیست

ما گروهی از اولیا که سالیان سال برای فرزاندانمان هزینه نموده‌ایم تا به امید اینکه شاید آنها را در سکوهای بالاتر و موفق‌تر ببینیم و برای شهرشان افتخار آفرینی کنند، غافل بودیم از اینکه اداره ورزش و جوانان هیچ متصدی ندارد...

دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
۲۱:۰۵