فیلتر های جستجو

از 28
۱

ضعف عملکرد شهرداری و شورای شهر میانه در زمان انتخابات

تضمین زیبا سازی شهر بر عهده شهرداری است و شهرداری مجری این عمل می‌باشد. درست است در این سال‌ها خبری از زیبا سازی شهر نبود ولی قرار نیست بخاطر انتخاب چند نفر زیبایی که شهر ندارد را مخدوش کنیم.

یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
۱۸:۱۹

ارسالی شهروندان در خصوص جاده میانه هشترود

قریب به دو سال است که مسیر ۴ کیلومتری جاده میانه هشترود حد فاصل اراضی روستای داش کسن با قاسم درق در حال زیر سازی بوده که علیرغم وجود چندین دستگاه راهسازی اداره راه و شهرسازی که تجمع ماشین آلات راهسازی در روستای داش کسن...

جمعه ۱۴ خرداد ۱۴۰۰
۲۲:۵۸

از شکلک پیروزمندانه جناب رئیس تا تخریب کوره آجر پزی

از نکات جالب توجه این ماجرا می‌توان به استوری شب گذشته رئیس میراث فرهنگی میانه در صفحه‌ی شخصی خود اشاره کرد که به اختصار یک شکلک پیروزمندانه‌ای را بدون هیچ توضیحی در استوری خود منتشر کرده بود که شاید بتوان این چنین تعبیر کرد که حرف خود را به کرسی رسانده و اثر نمادین تخریب می‌شود!

چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰
۲۲:۴۸
درخواست جمعی از خانواده‌ها از اداره ورزش و جوانان

محدودیت های کرونایی فقط برای ورزشکاران نیست

ما گروهی از اولیا که سالیان سال برای فرزاندانمان هزینه نموده‌ایم تا به امید اینکه شاید آنها را در سکوهای بالاتر و موفق‌تر ببینیم و برای شهرشان افتخار آفرینی کنند، غافل بودیم از اینکه اداره ورزش و جوانان هیچ متصدی ندارد...

دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰
۲۱:۰۵

36 فوتی کرونا در میانه طی یک ماه

طبق آمارهای رسمی ارائه شده از وضعیت کرونایی شهرستان میانه، آخرین وضعیت کرونا در این شهرستان، 36 مورد فوتی ناشی از کرونا در عرض یک ماه ثبت شده است.

یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۱:۵۹

میانه‌ای نارنجی، اما حادتر از قرمز

طبق آخرین اطلاعیه‌ها، بعد از یک ماه تعطیلی؛ میانه بالاخره از وضعیت قرمز به نارنجی تغییر کرد. از فردا ۱۵ اردیبهشت‌، قوانین نارنجی در این شهر اجرا خواهد شد، کما اینکه وضعیت کرونا در این شهر حادتر شده و وخامت اوضاع تغییری نکرده است. 

سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۲:۰۷

تقاضای شهروند میانه‌ای از مسئولین

وضعیت کرونایی میانه و تبریز هر دو قرمز می باشد ولی تفاوت کار این دو شهر از زمین تا آسمان فرق دارد. زمانی که می‌گویند شهر قرنطینه و یا تردد ممنوع می‌باشد باید قوانین سرسختگیرانه باشد.

پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
۱۹:۲۱

روایت پرستار میانه‌ای از روزهای سخت کرونایی

گفتید کرونا دروغه، گفتید ما نمی‌گیریم، گفتید ما گرفتیم، گفتید یکساله پدر مادرمون رو ندیدیم نمیشه که نبینیمشون و... و هزار تا حرف و بهونه الکی برای چند روز خوشگذرونی...

سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
۱۰:۲۱
آشفته بازار سد معبر کم بود؛

جولان خودروها و موتور سواران در پیاده راه میانه

به استناد بند الف ماده 163 آيين‌نامه راهنمايي و رانندگي "ايستادن يا توقف وسايل نقليه در محل‌هايي چون پياده‌روها و گذرگاه‌هاي عابر پياده ممنوع است". ادامه نظارت ضعیف باعث شده پیاده راه میانه که سابقا به آشفته بازار سد معبرکنندگان تبدیل شده بود حال به محل تردد و پارک خودروها و موتور سیکلت‌ها نیز بدل شود.

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
۱۴:۳۹

درد و دل‌های یک بیمار کرونایی

برای بستری به بیمارستان بالا مراجعه کردم و دو نفر آقا در اورژانس جوابگوی بنده بودند. ابتدا گفتند ظرفیتی ندارند و پذیرش بنده امکان پذیر نیست. بعد تماس روزنه‌های امیدی باز شد و خواستند دستور بستری توسط دکتر ویرایش شود به ناچار همراهم راهی مطب دکتر شد و بنده همچنان بی حال روی صندلی ماندم.

پنجشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۰
۱۷:۴۵

آشفته بازار سد معبر در پیاده راه امام خمینی

علی‌رغم تذکر، هشدارها و بازدیدهای مکرر دادستان و شهردار میانه از وضعیت سد معبر پیاده راه امام خمینی، همچنان برخی از مغازه‌داران با قرار دادن اجناس خود در معابر، جلوه نازیبایی را به این پیاده راه در دست ساخت بخشیده‌اند.

دوشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۰
۲۲:۵۶

مدیریت و اهداف حکومت دینی (2)

مراجعه به منابع دینی به خوبی گویای این واقعیت است که اسلام اهداف را در برقراری رفاه و امنیت خلاصه نمی کند و مقولات مربوط به خیر و سعادت و معنویت جامعه اسلامی را نیز در دستور کار حاکمیت قرار می دهد.

دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹
۱۹:۱۳

گاهی یک پیگیری ساده...

مهدی رضاقلی‌زاده - دیروز ۱۵ اسفندماه آزمون دکترا تخصصی برگزار شد و در سایه پیگیری های مسئولان شهرستانی به دلیل عدم تعیین حوزه امتحانی در شهرستان میانه، مانند سال‌های گذشته خیل عظیمی از دانش آموختگان میانه‌ای از ساعت...

شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
۱۰:۰۰