قافلان روایت می کند

روایت های ضد و نقیض از استعفای نابهنگام شهردار میانه

شنیده ها و روایت های دیگری هم از کارشکنی برخی اعضای شورای شهر حکایت دارد. اینکه عضوی از اعضای شورای شهر به شهردار بگوید "اگر می خواهی بروی قبل از انتخابات هیات رئیسه شورای شهر برو" نشان می دهد که استعفای شهردار بی تاثیر از رقابت درونی اعضای شورای شهر برای هیات رئیسه جدید نیست. 

استعفای غیر منتظره شهردار میانه

طبق اخبار موثق رسیده به قافلان، مهندس میرزایی شهردار موفق میانه از سمت خود استعفاء داده است. 

هشدار پزشکیان:؛

مردم عصبانی اند/ دوستانی که بلدند سفره مردم را رنگین کنند، از برجام هم خارج شوند

بر اساس اطلاعاتی که دارم، اتاق فکری نمی بینم. یا اگر فکری هم می کنند بر اساس اصول کارشناسی است یا بر اساس منافع؟ که قضاوت در باره این دومی برای من دشوار است.

فرماندار ویژه میانه در آیین کلنگ زنی کارخانه نوآوری ایرانیان:

نوآوری؛ خلاقیت و ابتکار در تولید تنها راه دستیابی به توسعه پایدار است

در عصر حاضر و در امر تولید دانش و محصول نیازمند نوآوری هستیم و بر همین اساس شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام تولید و اقتصاد دانش بنیان عنوان شده است که دارای ویژگیهایی از قبیل اتکاء به درون؛ استفاده از دانش بومی و ظرفیت مردم کشور بوده و به هیچ عنوان مورد تحریم و سانسور قرار نگرفته؛ همچنین قیمت بهره وری و تولید را کاهش می دهد.

در نشست وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهالی فرهنگ و هنر شهرستان مطرح شد

برخی از هنرمندان شهرستان میانه در سطح ملی مطرح و جزو افراد تاثیر گذار در جامعه هستند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: برخی از هنرمندان شهرستان در سطح ملی مطرح بوده و در حوزه فرهنگی و هنری افراد تاثیر گذار در جامعه هستند.

در جریان گودبرداری در میانه

پیدا شدن مین جنگی در گود برداری یک ساختمان

حین خاک برداری یک ساختمان در حال احداث در یکی از مناطق جنوبی شهر یک مین جنگی قدیمی از زیر خاک بیرون آمده که با گزارش واقعه به نیروی انتظامی، ماموران در محل حاضر شده و مین را برای خنثی سازی با خود برده اند.

به همت آموزشگاه موسیقی سارنگ

طنین صدای ماندگار پهلوان آواز ایران در میانه

در حالی که هنوز بسیاری از علاقه مندان ایرج بزرگ موفق به تهیه بلیط کنسرت نشده بودند، وی در با اجرای قطعه هایی خاطره انگیز، از حضور و استقبال علاقه مندانش تقدیر کرد. 

توسط داوطلبان جمعیت هلال احمرمیانه صورت پذیرفت

‌دیدار با از یادرفته ها در بخش ترکمانچای میانه

مادری سالمندی که با وجود بیماری جامه پرستاری برتن کرده و از 3فرزند معلولش عاشقانه نگهداری می کرد و  با عشق؛ عمر خود را مصروف تیماری فرزندان خود می کرد چه آنکه  تصور و تفهم  آن نیز برای ما سخت و دشوار است و خودش و زندگیش را وقف آنها کرده بود و بزرگترین آرزویش عمل پای پسرمعلولش بود

بازدید فرماندار ویژه میانه از مرکز تعویض پلاک خودرو

در این بازدید، مسعود سعادتی، مسائل و گلایه های مراجعین را که عمدتا در مورد وقتگیر بودن و معطلی بیش از حد معمول آنان بود را در گفتگو با آنان شنیده، توضیحات مسئول مرکز تعویض پلاک و رئیس راهنمایی و رانندگی میانه را خواستار شد.

هشدار!

مراقب کد پشت کارت ملی خود باشید!

اگر کدی که در پشت کارت ملی ثبت شده در اختیار کسی قرار بگیرد، خطرناک است و همیشه این پرسش مطرح بوده که چرا برخی از ادارات، سازمان‌ها و بانک‌ها کپی پشت کارت ملی را دریافت می‌کنند.»

میراث مشایخی

تجربه ناکام فرماندار بومی

اما مشایخی جوان قافیه را زمانی باخت که مواضع اصولی خود را تغییر داد و با غربالگری در تله خودی های ناموجه افتاد و همزمانی این امر با بحران کرونا و بی برنامگی و خودکامه پنداری های ایشان باعث انزوای بی سابقه او و دستگاههای اجرایی شهرستان شد و محمدرضای جوان با نارضایتی بالای 80 درصدی از مردم نمره منفی گرفت و از تخت خودبزرگ بینی پایین آمد. 

شکایت هایی که به جایی نمی رسند

سوء استفاده از وضعیت کرونایی برای کسب درآمد از راه جریمه

در حالی که هیچگونه کنترلی بر تجمعات چند صد نفری نمی شود، مردم را بی دلیل جریمه می کنند و کسی هم پاسخگو نیست.

اعتراض اهالی شهرک مدنی به مشکلات افت ولتاژ برق منطقه

تجمع اعتراضی جمعی از اهالی شهرک مدنی شهرستان میانه به نمایندگی از کل مردم شهرک مدنی برای حل افت ولتاژ برق منازل.

محمدرضا حاجی‌اصغری در گفت‌وگو با رادار اقتصاد:

بحران کنونی بورس نتیجه اخلال در اجرای اقتصاد درون زا و تعرض به حقوق عموم مردم است

امروز با فاجعه‌ای که در بورس اتفاق افتاده است به راحتی می‌توانم بگویم که فعالیت در بورس به اینصورت را می‌توان اخلال در اجرای اقتصاد درون زا، تهدید توانایی‌های ملی، تعرض به حقوق عموم مردم و آسیب به اعتماد و مشارکت مردم مخصوصا در جمع سپاری‌ها تلقی کرد...

تحقق شعار جهش تولید در مجتمع فولاد میانه

عبدی با بیان اینکه در سال گذشته علاوه بر افزایش مقدار تولید، سود آوری مجتمع نیز بطور چشمگیر افزایش یافت، خاطر نشان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده و پشتیبانی ارگانهای بالا دستی جهت رفع موانع درصدد هستیم در سال ۱۴۰۰ به دستاوردهای جدیدی در مجتمع فولاد میانه دست یابیم.

در دومین روز ثبت نام کاندیداهای میاندوره ای مجلس یازدهم

سید محمدرضا حاجی اصغری ثبت نام کرد

با قافلان همراه باشید و از اخبار انتخابات مجلس و شورای شهر مطلع شوید.

آزاده نامداری درگذشت / کشف جنازه در آپارتمان / احتمال خودکشی

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس تهران در گفتگو با صبا با تایید این خبر اعلام کرد: خانواده ایشان ۲ روز بود که از او بی‌خبر بودند تا اینکه امروز هفم فروردین ماه ساعت ۱۸ و ۳۸ دقیقه مادرش به منزل او در یکی از برج‌های سعادت آباد می‌رود و تن بی جانش را می‌بیند، با اورژانس تماس می‌گیرد.وی در پایان بیان کرد: در حال حاضر جسد در اختیار مراجع قضایی است تا علت مرگ مشخص شود.