درباره‌ی قافلان سسی

با ما خبر را زندگی کنید

شناسهٔ خبر: 147 -
اخبار میانه

صاحب امتیاز و مدیرمسئول: قادر حسن‌زاده   موبایل: 09143232700

سردبیر نشریه: احسان توفیقیان

سردبیر سایت: فراز احمدی

طراحی و برنامه نویسی: حسین پوربهرامی

دفتر: آذربایجان‌شرقی - میانه - شهرک بهشتی - برج اتحاد - دفتر پایگاه خبری قافلان سسی

تلفکس: 04152241194 

سوژه و خبر و هم‌کاری؛ gader1352@gmail.com

کانال تلگرامی: Qaflan_sesi@


 

قافلان یک نهاد خبری چندرسانه‌ای‌ست که اخبار و اطلاعات را از طریق دوهفته‌نامه، وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و ابزارهای الکترونیکی قابل حمل به مخاطبان ارائه می‌کند.

اخبار و اطلاعات قافلان در میانه تهیه می‌شود؛ در عین حال گزارش‌گران ما از بخش‌ها و شهرهای مختلف نیز نقش مهمی در تهیه این اطلاعات دارند.

پایگاه خبری قافلان سسی دی ماه 1394 از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد مجوز رسمی به شماره 76554 را به مدیرمسئولی و صاحب امتیاز قادر حسن زاده را اخذ و به فعالیت اطلاع رسانی می پردازد.

هفته‌نامه‌ی قافلان از دی 1385 انتشار خود را آغاز کرد.

خبر، محور اطلاعات قافلان است و تقریباً نیمی از صفحات آن را تشکیل می دهد. در کنار خبر، اطلاعات تازه، متنوع و تحلیلی نیز با قافلان پخش می‌شود.

تیراژ قافلان 5000 نسخه در هفته است.

هفته‌نامه‌های ما در روزنامه‌فروشی‌ها، کتاب‌فروشی‌ها، سوپرمارکت‌های بزرگ میانه و ترکمن‌چای و کندوان و ترک توزیع و نیز از طریق وبسایت ما qaflansesi.ir پخش می‌شود.

قافلان جوایز متعددی از جمله جایزه‌ی «جشنواره‌ی مطبوعات» را برده است.

سایت «قافلان‌سسی» (qaflansesi.ir) مدتی پس از انتشار هفته‌نامه راه‌اندازی شد و هم‌اکنون اخبار و اطلاعات را به طور ۲۴ساعته به خوانندگان سایت ارائه می‌کند.

این سایت در صفحه اصلی جدیدترین اخبار، تصاویر، گزارش‌ها و تحلیل‌ها را از میانه، فرهنگ و هنر، دانش و فن، ورزش و اقتصاد و بازرگانی به کاربران ارائه می‌دهد. صفحه الو قافلان نیز تریبونی برای اظهارنظرهای کاربران درباره‌ی مسائل گوناگون است.

کوتاه‌ترین راه برای دسترسی به اطلاعات درباره‌ی قافلان سایت آن در این آدرس است: qaflansesi.ir

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات