درباره‌ی قافلان

با ما خبر را زندگی کنید

شناسهٔ خبر: 147 -
اخبار میانه
قافلان یک رسانه‌ی حرفه‌ای محلی‌ست که تلاش می‌کند اخبار و اطلاعات را به‌صورت بی‌طرفانه در اختیار مخاطبان خود در میانه قرار دهد.

قافلان یک نهاد خبری چندرسانه‌ای‌ست که اخبار و اطلاعات را از طریق دوهفته‌نامه، وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی و ابزارهای الکترونیکی قابل حمل به مخاطبان ارائه می‌کند.

اخبار و اطلاعات قافلان در میانه تهیه می‌شود؛ در عین حال گزارش‌گران ما از بخش‌ها و شهرهای مختلف نیز نقش مهمی در تهیه این اطلاعات دارند.

دوهفته‌نامه‌ی قافلان از دی 1385 انتشار خود را آغاز کرد.

خبر، محور اطلاعات قافلان است و تقریباً نیمی از صفحات آن را تشکیل می دهد. در کنار خبر، اطلاعات تازه، متنوع و تحلیلی نیز با قافلان پخش می‌شود.

تیراژ قافلان 5000 نسخه در دو هفته است.

هفته‌نامه‌های ما در روزنامه‌فروشی‌ها، کتاب‌فروشی‌ها، سوپرمارکت‌های بزرگ میانه و ترکمن‌چای و کندوان و ترک توزیع و نیز از طریق وبسایت ما qaflansesi.ir پخش می‌شود.

قافلان جوایز متعددی از جمله جایزه‌ی «جشنواره‌ی مطبوعات» را برده است.

سایت «قافلان‌سسی» (qaflansesi.ir) مدتی پس از انتشار دوهفته‌نامه راه‌اندازی شد و هم‌اکنون اخبار و اطلاعات را به طور ۲۴ساعته به خوانندگان سایت ارائه می‌کند.

این سایت در صفحه اصلی جدیدترین اخبار، تصاویر، گزارش‌ها و تحلیل‌ها را از میانه، فرهنگ و هنر، دانش و فن، ورزش و اقتصاد و بازرگانی به کاربران ارائه می‌دهد.

افزون بر این، صفحه‌ی آموزش زبان ترکی، برای علاقه‌مندان به آموزش زبان محلی راه اندازی شده و صفحه الو قافلان نیز تریبونی برای اظهارنظرهای کاربران درباره‌ی مسائل گوناگون است.

کوتاه‌ترین راه برای دسترسی به اطلاعات درباره‌ی قافلان سایت آن در این آدرس است: qaflansesi.ir

دفتر: آذربایجان‌شرقی - میانه - شهرک بهشتی - برج اتحاد

تلفکس: 04152241194  

صاحب امتیاز و مدیرمسئول : قادر حسن‌زاده   09143232700

سردبیر: احسان توفیقیان

سوژه و خبر و هم‌کاری؛ gaflan_news@yahoo.com

@Qaflan_sesi

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها