تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از آتش نشانان غیور، در سانحه ساختمان پلاسکو تهران

تسلیت به مناسبت شهادت جمعی از آتش نشانان غیور، در سانحه ساختمان پلاسکو تهران

همایش شهرسازی،توسعه پایدار و عمران شهری،شهرمیانه

فراخوان ارائه مقاله و طرح های پژوهشی و راهکارهای مناسب برای شهرسازی،توسعه پایدار و عمران شهری،شهرمیانه

بدینوسیله از اساتید محترم و دانشجویان عزیز دانشگاه آزاد و دولتی و غیر انتفاعی واحد میانه ،مراکز دیگر و سایر صنوف که گرایشهای تحصیلی و علمی و یا مهارتی در رابطه با شهرسازی و معماری شهری دارند، جهت ارائه طرح و مقاله علمی و پژوهشی در زمینه های آتی الذکر که مرتبط با شهرسازی و معماری و مبلمان شهری باشد

مسابقات بهترین های شمال کشور

کسب تندیس بازیکن ویژه توسط موی تای کار میانه ای

قهرمان محمد قره داغی موی تای کار برازنده میانه ای

هم‌دردی خبرنگاران میانه‌ای با جان‌باخته‌گان پلاسکو در رسانه های مهم جهانی

دو خبرنگار میانه‌ای، قادر حسن‌زاده و سالار پویان، برای هم‌دردی با قهرمانان آتش‌نشان و جان‌باختگان در پوشش آتش‌نشان‌ها، درمیدان شهدای زینبیه‌ی میانه، ساعت‌ها در سرما نشستند.

خونِ دلِ میانه برای پلاسکو

و در این سو و در این میانه، دو هنرمندان با حضورشان در یکی از میادین شهر تا شاید راهی بیابند برای همدردی، راهی برای لمسِ سردیِ پیکر بی روحِ مدفون در زیر آهن و خاک.

چرا کسی پاسخگو نیست؟!

آیا شهروندان حق پرسش و پاسخ از منتخبین خود در شورای اسلامی شهر را ندارند؟!

مردم‌سالاری فقط این نیست که انسان تبلیغات و جنجال کند و بالاخره عده‌ای را به پای صندوق ها بکشاند و رأیی را از مردم بگیرد، بعد هم خداحافظ؛ هیچ کاری به کار مردم نداشته باشد!

قهرمانی سیدهادی محفوظی در مسابقات پینگ پنگ منطقه ای مدارس ابتدائی میانه

دیروز صبح و بعد از ظهر 27 دی ماه 1395 مسابقات منطقه ای پینگ پنگ مقاطع ابتدایی با شرکت هشت تیم به صورت دوره ای و ضربدری انجام گرفت که در نهایت تیم شهید میانجی مقام اول و تیم های های شهید نیکنامی و فرهنگ مقام های دوم و سوم را بدست آوردند .

برخورد خونین پراید تریلی در جاده سرچم به ا ردبیل

صبح امروز ساعت6:20 بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی پرایدبا تریلی، در کیلومتر 4 آقکند، دو سرنشین پراید که آقا و خانم حدودا 40 ساله بودند جان باختند.

۱

آبکده میانه با دستور دادستان پلمپ شد

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میانه از پلمپ محل فروش غیرقانونی آب شرب در میانه بنام آبکده خبرداد.

فرماندار میانه:

مهرانه زنجان می تواند الگوی دیگر استانها جهت کاستن درد و رنج بیماران باشد

مدیرعامل انجمن حمایت از بیماران سرطانی با یادآوری اینکه هزینه های مربوط به رادیوتراپی برای تمام بیماران رایگان است، خاطرنشان کرد: از ابتدای آغاز به کار کلینیک مهرانه یک هزار و 600 بیمار پذیرش شدند.

بی‌بی‌سی فارسی؛ حادثه‌ی پلاسکو؛ عکس‌های شما

دو خبرنگار میانه‌ای، قادر حسن‌زاده و سالار پویان، برای هم‌دردی با قهرمانان آتش‌نشان و جان‌باختگان در پوشش آتش‌نشان‌ها، درمیدان شهدای زینبیه‌ی میانه، ساعت‌ها در سرما نشستند. حمید محمدی مخاطب دیگر بی‌بی‌سی این عکس‌ها را از میانه فرستاده است.

گل‌محمدی: نباید مربی کوبایی تیم ملی بوکس محصور شود

رزومه کاری این مربی را ندیده‌ام ولی، او یک مربی ۲ ستاره از کشور کوبا که مهد بوکس است آمده و می توان از او استفاده‌های کافی را کرد. باید حمایت‌های کافی از این مربی به عمل آید تا بتواند کارهای خود را به درستی انجام دهد و برای اینکه مثل مربی پیشین عملکرد بدی نداشته باشد باید او را محصور نکنیم.

بحران مدیریتی و زیرساختی صنعت هوایی ایران در گفتگوی «بهار» با کاپیتان هوشنگ شهبازی

خرید هواپیما؛ گام اول نوسازی ناوگان هوایی

من در این مدت با تلاش‌هایم تا حدودی موفق شده‌ام هواپیمایی را از فرودگاه بین مردم بیاورم و آن را به باور مردم تبدیل کنم و آنها را با هوانوردی آشنا کنم. تمام سعی‌ام را انجام دادم تا مساله هوانوردی ایران را در جهان بزرگ‌نمایی کنم.

مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در میانه برگزار شد

حجت الاسلام حامدی، مرحوم آیت الله هاشمی را یکی از شخصیت های جهانی و ارزشمند انقلاب خوانده، با اشاره به خدمات ارزنده و زحمات ایشان، گفت: تجلیل و تعابیر بکار رفته در پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در قبال رفیق دیرینشان و حضور در نماز و مراسمات مختلف آن مرحوم، نشانگر جایگاه بلند این شخصیت والاست.

در میانه به ازای هر 9 نفر یک واحد صنفی وجود دارد

واحد های صنفی شهر میانه بیشتر از میانگین شهرهای دنیا و کشور می باشد

اين روزها بخاطر مشکلات بیکاری همه (نان) را در بازار می جويند و کار به جايی رسيده است که هرکس با اندک سرمايه ای يک واحد تجاری را در انباری خانه، پارکينگ منزل و حتی کوچه های خلوت داير می کند تا به نانی برسد.

بازدید معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان بهزیستی استان آذربایجان شرقی از شهرهای ترکمنچای، آقکند و آچاچی میانه

بازدید معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان بهزیستی استان آذربایجان شرقی از شهرهای ترکمنچای، آقکند و آچاچی میانه

بازدید رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی از دادگستری شهرستان میانه

حجت الاسلام والمسلمین مظفری در این بازدید که حبیب قنبرزاده رئیس دادگستری میانه و سعید امامی دادستان شهرستان میانه نیز حضور داشتند با حضور در کلیه شعبات دادگستری و دادسرای میانه در جریان آخرین وضعیت پرونده ها قرار گرفت.

رئیس جدید آموزش و پرورش میانه معرفی شد

ساجدی فر پیشتر مسئولیت معاونت آموزش ابتدایی ناحیه یک تبریز را به عهده داشت.