آرامگاه محمدباقر خلخالی / گزارش تصویری

محمدباقر خلخالی (متولد ۱۸۲۹ کاغذکنان – درگذشت ۱۳۱۶ ه‌‌ ـ‌ ق / ۱۲۷۷ ه‌‌ ـ‌ ش کاغذکنان) از شاعران و دانشمندان آذربایجانی قرن چهاردهم هجری قمری بود.

اولین کمربند طلایی موی تای حرفه ای به نام میانه

اولین کمربند طلایی موی تای حرفه ای وزن 51 جوانان منطقه شمال غرب و غرب کشور به نام میانه ثبت شد.

فرماندار ویژه میانه در راستای ادغام چند بانک در میانه:

ورشکستگی بانک ثامن شایعه است/ مردم نگران سپرده خود نباشند

این شایعه پراکنی ها هم ناشی از آن است که بانک ها به دلیل تجمیع سیستم ها نتوانسته اند به موقع به درخواست های مراجعین پاسخگو باشند و برخی نیز به این شایعات دامن زده اند ولی ما با بررسی های جامع صورت گرفته به مردم اطمینان کامل می دهیم که هیچگونه مشکلی در وضعیت بانک و سپرده های مردم وجود ندارد.

۵

پای چلاقِ فن بیان در ادبیات فرمند!

سالهای خیلی دور زمانی که دانش‌آموز دبیرستان بودم، یکی از معلمانِ وقت که با شما دوستی دیرینه‌ای داشت، در هر دوره از کاندیداتوری 20 ساله‌ی شما، دائم بر طبل سواد می‌کوفت و با غرور از تحصیلاتتان می‌گفت. همان نقطه اتکایی که دو دوره قبل، با آن عده‌ای را پشت وانت می‌نشاندید و آنها فریاد می‌زدند پروفسور-پروفسور! تا به آن شیوه رأی مردم را وانتی کسب کنید.

باوجود بیش‌ترین آثار باستانی و گردش‌گری ثبت‌شده‌ی در استان

سهم میانه از گردش‌گری تبریز2018 تقریباً هیچ

آن‌چه که در این میان روشن است ظرفیت‌های ناشناخته و دست‌ناخوردنی بسیاری از شهرهای استان از جمله میانه جهت بهره‌برداری از این پروژه‌ی بزرگ ملی و فرهنگی‌ست که گویا تا کنون تنها و تنها با یک همایش علمی باستان‌شناسی آن هم به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه سر هم آمده است.

بازهم مردم حرف آخر را زدند

مردم میانه می‌دانند به چه کسی رای ندهند!

بارها در یادداشت های خود از شورای فعلی شهر به عنوان بهترین انتخاب در زمان خود یاد کرده ام و هنوز هم بر این باورم که انتخاب مردم در آن مقطع زمانی انتخابی آگاهانه بود و این منتخبین مردم بودند که پس از ورود به عمارت شورای شهر وعده ها و برنامه های خود را فراموش کردند

صبح امروز اتفاق افتاد

زمین لرزه 4 ریشتری ترکمنچای میانه را لرزاند

ساعت 7:42 زمین لرزه دیگری با قدرت 2.4 ریشتر سومین بار ترکمانچای را لرزاند ساعت 7:53 پس لرزه 2.1 ریشتری در ترکمانچای به وقوع پیوست.

۱
یکصدو هفتادمین شماره قافلان منتشر شد

مردم میانه دوم خردادی ماندند

قافلان را از روزنامه فروشی های سطح شهرستان بخواهید

جشن پیروزی اعتدال در میانه / گزارش تصویری

مردم میانه برای دومین بار با گردهمایی باشکوه خود پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین پیروزی اعتدال را جشن گرفتند.

نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان میانه / تفکیک آرای کسب شده

صورتجلسه نهایی نتایج انتخاباتشورای اسلامی شهرهای شهرستان میانه و شهرهای ترک، ترکمانچای، آقکند و آچاچی به تفکیک آرای کسب شده نامزدهای انتخابات:

انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان میانه

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر از صبح امروز جمعه با حضور گسترده مردم در شهرستان میانه آذربایجان شرقی آغاز شد.

واکنش پلیس به شرارت اراذل و اوباش در میانه

تیراندازی پلیس و دستگیری چهار نفر در میانه

وی با اشاره به قدرت نمایی یکی از این اراذل در مقابل پلیس اظهار داشت: یکی از اراذل و اوباش در مقابل پلیس اظهار قدرت نمائی کرده بود که این فرد بارعایت قانون سلاح، از ناحیه ی ساق پا مجروح و به بیمارستان انتقال داده شده است.