شماره 220 قافلان منتشر شد

شماره 220 هفته نامه قافلان با مطالب متنوع منتشر شد

۱
رتبه نخست دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان به جوان میانه ای رسید

اشکان نایبی جایزه اول جشنواره ملی موسیقی ایران را گرفت

اشکان نایبی تک نواز تار و هنرمند جوان شهرمان رتبه اول دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان را از آن خود کرد. 

دوستداران هنرهای نمایشی همه دعوت هستید

نمایش" ریشه های سوخته یک درخت بی شناسنامه" از دوشنبه تا جمعه

دوستداران هنرهای نمایشی همه دعوت هستید

به مناسبت روز پزشک و به همت سازمان نظام پزشکی میانه

از پزشکان نمونه شهرستان میانه تجلیل شد+ تصاویر

دکتر  فریدون تقی پور به عنوان داروساز نمونه، دکتر فیروز سیمین فر به عنوان پزشک عمومی نمونه و خانم دکتر میترا داودی به عنوان دندانپزشک نمونه سه نفری بودند که از آنها تجلیل به عمل آمد.

۱
به مناسبت روز پزشک و به همت سازمان نظام پزشکی میانه

از پزشکان نمونه شهرستان میانه تجلیل شد

دکتر  فریدون تقی پور به عنوان داروساز نمونه، دکتر فیروز سیمین فر به عنوان پزشک عمومی نمونه و خانم دکتر میترا داودی به عنوان دندانپزشک نمونه سه نفری بودند که از آنها تجلیل به عمل آمد.

با پایان داوری، اسامی آثار راه یافته به نمایشگاه دهمین جشنواره عکس رشد اعلام شد

سالار پویان در رقابت با 8000 عکاس جزو 89 برگزیده

هیأت داوران دهمین دوره جشنواره عکس رشد از میان بیش از هشت هزار عکس که به دبیرخانه جشنواره رسیده بود، در مجموع ۲۵۶ عکس را برای شرکت در نمایشگاه برگزید.

پس از 6 روز تلاش غواصان

جسد فیلمبردار غرق شده در سد ایدغموش پیدا شد

پورعباس ریس سازمان اتش نشانی خبر از پیدا شدن جسد فیلمبردار غرق شده در سدآیدغموش داده و گفت با تلاش غواصان سازمان سازمان اتش نشانی پس از ۶ روز جسد فیلمبردار غرق شده در سد ایدغموش از عمق ۳۰ متری اب بیرون کشیده شد.

۱
به بهانه طلایی شدن تکواندوکاران میانه ای در بازی های آسیایی

ورزش فوتبال با اعمال شاقه در میانه+ تصاویر

خبرنگار قافلان که برای تهیه گزارشی از تمرینات تیم های فوتبال راه یافته به لیگ استانی به این استادیوم رفته بود گزارش داده که علیرغم حضور گسترده ورزشکاران و تمرینات تیم های فوتبال در رده سنی مختلف در این محل، این استادیوم به اصطلاح ورزشی فاقد هرگونه امکانات بهداشتی و رفاهی از جمله آب آشامیدنی است. ورزشکاران از کودکان گرفته تا نوجوانان و جوانان و تیم بزرگسالان فوتبال شهرستان سرویس بهداشتی در اختیار ندارند و گوشه کنار دیوارهای رنگ باخته از بی مهری مسئولان شاهد این ادعاست. 

۳
زمزمه های مخالفت با فرماندار بومی به گوش می رسد

آقای نماینده! برخلاف جهت آب شنا نکنید

آنهایی که با عشق و علاقه، این اتفاق را به عنوان تحقق خواسته هایشان دنبال می کنند، کارشکنی های جنابعالی و اطرافیانتان مخالفت هایتان را بی پاسخ نخواهند گذاشت.

قهرمان میانه ای موی تای ایران امسال نیز از عنوان کمربند قهرمانی خود دفاع کرد.

محمدرضا عبادی قهرمان میانه ای موی تای ایران موفق به کسب مقام اول و کمربند طلای مسابقات بزرگ کشوری تای بوکسینگ انتخابی تورنمت بین المللی شد.

ورود دادستان میانه به وضعیت ورودی های شهر

وضعیت اسفبار ورودیهای شهر، داد دادستان را هم درآورد

به گزارش قافلان؛ به دنبال انتشار گزارشی از وضعیت نامناسب ورودی های میانه و بازتاب گسترده آن در رسانه های کشوری و محلی، شاهد واکنش های متفاوتی از سوی مسئولین محلی بودیم. از تهدید منتشرکنندگان گزارش گرفته تا حمایت های گسترده و دستورات لازم جهت رفع مشکلات موجود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس خبرداد

منطقه ویژه اقتصادی میانه تصویب شد

به گزارش قافلان سعیدی با بیان اینکه ایجاد 8 منطقه ویژه اقتصادی نیز در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس مورد بررسی و تصویب اعضای کمیسیون قرار گرفت، اظهار داشت: اعضای کمیسیون با ایجاد مناطق ویژه اقتصادی میانه و ... موافقت کردند.

۱
فشار رسانه ای کارساز شد

شهرداری صورت مسئله را پاک کرد

پس از انتشار گزارشی در خصوص وضعیت فاجعه بار جاده ترانزیت و ورودی های میانه که بازتاب بسیاری هم در شبکه های اجتماعی داشت، شهرداری میانه به جای اقدام اساسی در رفع این مشکل، اقدام به پاک کردن صورت مسئله کرده و تپه های ایجاد شده در این جاده بین المللی را برداشت و چاله ها را هم با همان نخاله های جمع آوری شده پر کرده است.