برنامه های شبکه سهند در مرحله دوم انتخابات مجلس میانه

شناسهٔ خبر: 47636 -
اخبار میانه
برنامه های تبلیغی شبکه سهند برای انتخابات مرحله دوم مجلس یازدهم در شهرستان میانه در نشست مشترک مدیرکل صدا و سیما، رئیس دفتر نظارت بر انتخابات و رییس ستاد انتخابات آذربایجان شرقی بررسی شد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی، برای کسب کرسی‌های نمایندگی مجلس یازدهم، از میان ۱۹ نماینده استان، ۱۸ نفر در دور اول به مجلس شورای اسلامی راه یافته اند و فقط در حوزه انتخابیه میانه، انتخاب دومین نماینده این حوزه به مرحله دوم کشیده شده است که ۲۱ شهریور مشخص خواهد شد.

 

در این خصوص ۲ کاندیدا با هم رقابت می‌کنند که به دلیل شیوع کرونا و بر اساس ابلاغ وزارت کشور، برنامه‌های تبلیغاتی آن‌ها تنها به صورت رادیویی و تلویزیونی و همچنین محتوای فضای مجازی ارائه می‌شود.

راستگو معاون سیاسی امنیتی استاندار در این نشست با تجلیل از ابتکار عمل صدا و سیمای استان در زمینه کنترل شیوع ویروس کرونا گفت: توفیقات در این زمینه یک اطمینان برای تولید و پخش تبلیغات انتخاباتی دور دوم هم ایجاد کرده است.وی افزود: این شیوه برای اولین بار در کشور برای انتخابات مجلس شورای اسلامی تجربه می‌شود و کاندیدا‌ها می‌توانند پوستر و عکس‌های تبلیغاتی را در محل‌های مجاز نصب کنند و برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی را نیز بعد از پخش در شبکه سهند در  فضای مجازی بارگذاری نمایند.

 

مدیرکل صداسیمای مرکز آذربایجان شرقی هم گفت: برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی نامزدها ضبط و تدوین شده است که شامل ۲۵ دقیقه سوال و جواب به اضافه ۵ دقیقه تیزر تبلیغاتی تهیه شده توسط خود نامزدها است.

 

مرتضی صفری افزود: این برنامه‌ها در ۳ بسته تلویزیونی و ۳ بسته رادیویی برای پخش در مهلت مجاز تبلیغات انتخاباتی یعنی از ۱۴ شهریور ماه تا ساعت ۸ صبح ۲۰ شهریور ماه طراحی شده است.وی ادامه داد: برنامه‌ها در سه بازه زمانی صبح، عصر و شب برای اقشار مختلف مخاطبان شبکه سهند پخش می‌شود. همچنین گفتگوی ویژه خبری با حضور رئیس ستاد انتخابات استان نیز روز ۱۹ شهریور در خبر ۲۳ شبکه سهند ترتیب داده می‌شود.در این جلسه برنامه‌های تولید شده مورد بررسی قرار گرفت تا برای پخش رفع اشکال شده و نهایی گردد.

 

روز‌های پخش برنامه‌های تلویزیونی تبلیغات نامزدهای انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم

۱۵ و ۱۷ و ۱۹ شهریور

ساعات ۹ تا ۱۰ ، ۱۷ تا ۱۸ ، ۲۰:۴۵ تا ۲۱:۴۵ و برنامه‌های رادیویی هم روز‌های ۱۴، ۱۶ و ۱۸ شهریور ماه

ساعات ۹ تا ۱۰۱۵ تا ۱۶ و ۲۱:۳۰ تا ۲۲:۳۰ اعلام شده است.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون