برداشت گام دیگری در راستای رفع موانع تولید در مجتمع فولاد میانه

شناسهٔ خبر: 55618 -
اخبار میانه
گام دیگری جهت تحقق شعار سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها با نصب آسانسور کوره واحد احیاء در مجتمع فولاد میانه برداشته شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، گام دیگری جهت تحقق شعار سال "تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها" با نصب آسانسور کوره واحد احیاء در مجتمع فولاد میانه برداشته شد.

سرپرست مجتمع فولاد میانه ضمن اعلام این خبر و با اشاره به عملکرد مجتمع فولاد میانه و جهش ۲۰ درصدی تولید آهن اسفنجی  در سال ۹۹ گفت: با برنامه ریزی منسجم و عملیاتی، رفع موانع تولید و افزایش تولید در دستور کار قرار گرفته و مجتمع فولاد میانه از تمام ظرفیت های خود جهت محقق ساختن اهداف ترسیم شده استفاده خواهد کرد.

وی با تاکید بر برگزاری به موقع جلسات راهبری و اهمیت پایش و شناسایی موانع تولید افزود: مجتمع فولاد میانه در بین طرح های هفتگانه، جزء اولین واحدهایی است که در راستای تحقق شعار سال "تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها" اقدام به نصب آسانسور در واحد کوره نموده است.

عبدی در ادامه با بیان اینکه کوره واحد احیاء از ارتفاع ۶۷ متری برخوردار است افزود: آسانسور نصب شده در کوره از نوع کششی با سرعت جابجایی یک متر بر ثانیه و با توان ۱۵ کیلووات قابلیت جابجایی ۱۸ نفر با وزن ۱۳۵۰kg را دارا می باشد که عملیات جابجایی روتین گروه های تولید، تعمیرات و متریال را برای بازدیدهای روزانه در هر شیفت کاری به همراه ۴ مرتبه شستشوی روزانه در ۹ ایستگاه انجام می دهد.

سرپرست مجتمع فولاد میانه در پایان، ضمن قدردانی از تلاش کارکنان و پیمانکاران مجتمع فولاد میانه، تصریح نمود: اهتمام و تلاش واحدی های مختلف مجتمع فولاد میانه در راستای شناسایی و دستیایی به راهکارهای قابل اجرائی جهت رفع موانع تولید میتواند اهرم قدرتمندی در مسیر موفقیت روز افزون مجتمع فولاد میانه باشد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات