36 فوتی کرونا در میانه طی یک ماه

شناسهٔ خبر: 54153 -
یادداشت
طبق آمارهای رسمی ارائه شده از وضعیت کرونایی شهرستان میانه، آخرین وضعیت کرونا در این شهرستان، 36 مورد فوتی ناشی از کرونا در عرض یک ماه ثبت شده است.

به گزارش قافلان سسی، حدود یک سال و نیم است که شهرستان میانه نیز همچون سایر شهرها درگیر کروناست، در این بین گاهاً آمارهای ضد و نقیضی از وضعیت کرونا _چه از منابع رسمی و چه غیر رسمی_ انتشار می‌یافت و غالباً همراه با انتقاداتی از بابت عدم شفاف‌سازی وضعیت کرونایی بود اما متأسفانه در مقابل تمام علامت سوال‌ها و انتقادات، هیچ جوابی از مسئولین دریافت نمی‌شد.

خوشبختانه طی یک ماه اخیر این سکوت شکسته شد و شاهد ارائه‌ی آمارهای رسمی روزانه از وضعیت کرونایی توسط روابط عمومی فرمانداری میانه هستیم، امیدواریم این روال ادامه‌دار نیز باشد چرا که از تاثیرات مثبت ارائه آمار می‌توان به عدم عادی‌انگاری کرونا اشاره کرد.

با توجه به آمارهای رسمی منتشر شده از تاریخ 25 فروردین تا 26 اردبیهشت ماه، در عرض یک ماه متاسفانه 36 مورد فوتی ناشی از کرونا در شهرستان ثبت شده و کل تعداد مبتلایان نیز 1064 نفر می‌باشد.

در حال حاضر وضعیت کرونایی میانه نارنجی است و با توجه به کاهش نسبی آمار مبتلایان امید آن می‌رود که میانه پیک چهارم را نیز پشت سر گذاشته باشد ولی با توجه به اینکه تاکنون میانه ۴ پیک را پشت سر گذاشته، پس امیدواریم مسئولین میانه با تجربه‌ی خوبی که از این دوران بدست آورده‌اند به هر عنوانی همشهریان را به پای صف‌های توزیع گوشت، مرغ، قند و... نکشانند و در ایام تعطیلی‌ها مانع از ورود خودروهای غیر بومی به شهر و شهرستان شود تا اینکه دوباره تجربه‌ی تلخ گذشته تکرار نشود.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات