میانه به عنوان شهر خلاق فرهنگ و هنر در حوزه موسیقی معرفی شد

شناسهٔ خبر: 53068 -
اخبار میانه
آئین معرفی شهرهای خلاق فرهنگ و هنر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید و شهرستان میانه در حوزه موسیقی جزء شهرستانهای خلاق فرهنگ و هنر کشور معرفی گردید.

روز یکشنبه پنجم اردیبهشت، آئین معرفی شهرهای خلاق فرهنگ و هنر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید و شهرستان میانه در حوزه موسیقی جزء شهرستانهای خلاق فرهنگ و هنر کشور معرفی گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه، به گفته حقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میانه ، شهر میانه در آئین معرفی شهرهای خلاق فرهنگ وهنر در حوزه موسیقی برگزیده شد وی افزود: "شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر"، عنوان طرحی برای شناسایی ظرفیت‌های فرهنگی و هنری در شهرها و مناطق جغرافیایی ایران می‌باشد.

 آیین معرفی نخستین دوره شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر با حضور سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی یک‌شنبه(5 اردیبهشت‌ماه) به‌صورت مجازی برگزار شد.

بر اساس اعلام ابراهیم حیدری مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر اجرایی طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر؛ در این رویداد ۳۶۷ شهر از ۳۱ استان کشور برنامه‌های خود را به دبیرخانه ارسال کردند و پس از چند مرحله داوری تعداد ۱۴۳ شهر به مرحله نیمه نهایی راه یافتند و در مرحله نهایی نیز ۶۰ شهر توانستند امتیاز حضور در اولین دوره شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر به دست آورند.

در این مراسم شهرهای برگزیده طرح شبکه شهرهای خلاق فرهنگ و هنر در حوزه ۹ گانه معرفی شدند که میانه شهر خلاق در حوزه موسیقی معرفی شد.

دیدگاه هاپربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات