آشفته بازار سد معبر کم بود؛

جولان خودروها و موتور سواران در پیاده راه میانه

شناسهٔ خبر: 51635 -
یادداشت
به استناد بند الف ماده 163 آيين‌نامه راهنمايي و رانندگي "ايستادن يا توقف وسايل نقليه در محل‌هايي چون پياده‌روها و گذرگاه‌هاي عابر پياده ممنوع است". ادامه نظارت ضعیف باعث شده پیاده راه میانه که سابقا به آشفته بازار سد معبرکنندگان تبدیل شده بود حال به محل تردد و پارک خودروها و موتور سیکلت‌ها نیز بدل شود.

به استناد بند الف ماده 163 آيين‌نامه راهنمايي و رانندگي "ايستادن يا توقف وسايل نقليه در محل‌هايي چون پياده‌روها و گذرگاه‌هاي عابر پياده ممنوع است".
پیاده راه میانه که دارد به روزهای پایانی کار خود نزدیک می‌شود هنوز تمام نشده نظارت ضعیف بر این پیاده راه رفته رفته بیشتر نمود پیدا کرده، بطوری‌که تبدیل به آشفته بازاری برای سد معبر کنندگان و محلی برای جولان خودروها و موتور سواران شده است. 

به گزارش قافلان سسی، شهروندانی که شاهد تلاش شبانه روزی عوامل پروژه پیاده راه میانه بودند و در ابتدای کار رضایت زیادی را از طرف آنها به‌دنبال داشت، حال رفته رفته این پروژه با عدم نظارت‌های دقیق و نامنظم همراه شده که این رضایت اولیه نسبی به نارضایتی تبدیل شده و آن حس آرامش و امنیتی که قرار بود این محل به خانواده بدهد حال تبدیل شده به جولانگاه خودروها، موتورسوارها و همچنین بهشت سد معبر مغازه داران.

سابقاً هم در خبری به آشفته بازار سد معبر برخی مغازه داران در این پیاده راه اشاره کرده بودیم که متاسفانه اقدامی مناسب _حداقل تا امروز_ جهت برچیده شدن آنها انجام نشده و جولان خودروها و موتور سواران نیز به آن اضافه شده است، باید دید که با ورود وسایل نقلیه سنگین به این پیاده راه که کم کم موجب تخریب و تضییع بیت المال خواهد شده، چه کسی به هواخواهی از این تضییع قدمی برخواهد داشت.

دیدگاه هاپربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات