قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

معاون پارلمانی وزارت ورزش و جوانان:

آذربایجان شرقی باعث تحرک بیشتر ورزش کشور می‌شود

آذربایجان شرقی باعث تحرک بیشتر ورزش کشور می‌شود
شناسهٔ خبر: 116418 -
اخبار استان
تبریز - معاون پارلمانی، حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان با اشاره به فعالیت و تلاش ورزشکاران و مسئولین ورزشی آذربایجان شرقی گفت: ورزش آذربایجان شرقی تحرک ورزش کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر، میرهادی قره سید رومیانی عصر چهارشنبه در جمع هیأت‌های ورزشی استان آذربایجان شرقی افزود: با توسعه و ترویج ورزش همگانی، بستر مناسب برای فعالیت‌های قهرمانی و مدال آوری نیز فراهم خواهد شد و توجه به ورزش همگانی جامعه را شاداب و سرحال تر خواهد کرد.

معاون پارلمانی، حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: تمامی هیئت‌های ورزشی چشم و گوش وزارت ورزش و جوانان هستند و جا دارد از تلاش‌های شبانه روزی شما رؤسای هیئت‌های ورزشی در راستای استعدادیابی، توسعه ورزش همگانی و قهرمانی و توجه به حوزه فرهنگی و امور جوانان تقدیر و تشکر شود.

قره سید رومیانی اذعان داشت: ورزش آذربایجان شرقی تحرک ورزش کشور است و برنامه‌های اجرا شده در هیئت‌های ورزشی، سازمان‌های مردم نهاد، بسیج ورزشکاران این استان برای وزارت ورزش و جوانان مهم به شمار می‌آید و وظیفه ما حمایت از این عزیزان می‌باشد.

وی با اشاره به برنامه راهبردی ملی، استانی و بخشی آذربایجان شرقی در حوزه ورزش اشاره کرده توضیح داد: برنامه راهبردی برش ملی، برش استانی و برش بخشی در ۳۵۰ صفحه برای استان آذربایجان شرقی طراحی شده است این برنامه می‌تواند بسیار مهم باشد و جای تقدیر و تشکر دارد و انتظار داریم سایر استان‌ها نیز از این برنامه راهبردی الگو برداری نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی در این نشست خاطرنشان کرد: ظرفیت و پتانسیل ورزش آذربایجان شرقی در تمامی رشته‌های ورزشی بیشتر است و عدم وجود اسپانسر باعث نزول ورزش در استان شده و من مطمئن هستم که در هر رشته ورزشی در این استان سرمایه‌گذاری شود، می‌توانیم مدال و مقام بدست آوریم.

حبیب ستوده نژاد با بیان اینکه این عاشقان ورزش هستند که چراغ ورزش استان را روشن نگه داشته اند، اظهار کرد: من ۲ آرزوی بزرگ و دیرینه دارم که یکی قهرمانی تیم تراکتور در لیگ برتر فوتبال و دیگری کسب مدال طلا در بازی‌های المپیک است چرا که کسب یک مدال برنز المپیک برازنده استان نیست و این نه تنها خواسته من بلکه خواسته تمام مردم و جامعه ورزش و جوانان آذربایجان شرقی است.

در آغاز این نشست به مناسبت روز دختر از دختران مدال آور سال ۱۴۰۲ با اهدای لوح سپاس از سوی میرهادی قره سید رومیانی معاون پارلمانی، حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان تقدیر به عمل آمد.

همچنین در پایان این نشست رؤسای هیئت‌های ورزشی آذربایجان شرقی با اهدای تندیسی از میرهادی قره سید رومیانی معاون پارلمانی، حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان تجلیل کردند.

نشست صمیمی معاونین، رئیس گروه‌ها و رؤسای هیئت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با میرهادی قره سید رومیانی معاون پارلمانی، حقوقی و امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان امروز چهارشنبه در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات