قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

توهم؛ عامل قتل زنی جوان توسط همسرش در شهرستان “میانه”

توهم؛ عامل قتل زنی جوان توسط همسرش در شهرستان “میانه”
شناسهٔ خبر: 121443 -
اخبار میانه
جانشین انتظامی “میانه” از کشف قتل و دستگیری قاتل فراری بعد از گذشت ۲ماه زندگی مخفی خبر داد .

به گزارش قافلان به نقل از خبرگزاری پلیس، سرهنگ “عبدالله یاری” در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی برکشف جسد زنی جوان در یکی از روستاهای بخش کاغذکنان شهرستان و متواری شدن قاتل، بررسی موضوع و دستگیری قاتل به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی به بررسی های اولیه موضوع توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان اشاره کرد و گفت: بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی کاغذکنان و پلیس آگاهی درمحل حاضر و نسبت به بررسی دقیق موضوع اقدام و پس از محرز شدن قتل زن ۳۳ ساله، تحقیقات ویژه دستگیری قاتل را آغاز کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان با کار شبانه روزی و اشراف اطلاعاتی و فنی، قاتل را که همسر مقتول بوده و پس از وقوع قتل پا به فرار گذاشته را با گذشت ۲ ماه زندگی مخفی شناسایی و متهم را با پشتیبانی فنی اداره جنایی پلیس آگاهی استان و همکاری ماموران آگاهی استان لرستان در کوه های صعب العبور شهرستان الیگودرز دستگیر و به شهرستان میانه دلالت دادند.

سرهنگ” یاری” در ادامه تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس پس از مواجهه با شواهد و مدارک به بزه ارتکابی (قتل) اعتراف کرده و پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

جانشین انتظامی شهرستان “میانه” در پایان انگیزه قاتل را از ارتکاب به قتل، اختلاف خانوادگی و استعمال مواد مخدر عنوان کرد و افزود : استعمال مواد مخدر در مصرف کننده باعث ایجاد توهماتی می‌کند که او را تحرک به انجام جنایات و اقدامات غیر قابل کنترل می‌سازد، بنابراین به خانواده‌ها توصیه می‌کنیم که با نظارت بر رفتار جوانان و نوجوانان خود از گرفتاری آنها در منجلاب اعتیاد پیشگیری کنند.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات