قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

دستگیری سارق با کشف ۷سرقت در میانه

دستگیری سارق با کشف ۷سرقت در میانه
شناسهٔ خبر: 121441 -
اخبار میانه
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از دستگیری یک سارق و کشف ۷فقره سرقت اماکن خصوصی،منزل و محتویات داخل خودرو در عملیات ماموران پلیس شهرستان خبر داد.

سرهنگ “حسن رفیعی” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پلیس، در تشریح این خبر اظهار داشت:در پی وقوع چند فقره سرقت در نقاط مختلفی از شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: ماموران گشت یگان امداد در حین گشت‌زنی، سارق را در حین سرقت مشاهده و با همکاری ماموران کلانتری۱۱ در یک عملیات دستگیر و به مقر انتظامی دلالت دادند.

این مقام انتظامی همچنین تصریح کرد:متهم در تحقیقات پلیسی و مواجهه با ادله پلیس به ۷فقره سرقت از اماکن خصوصی،منزل و محتویات داخل خودرو اعتراف و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

سرهنگ “رفیعی” تصریح کرد: وقوع سرقت را یکی از مؤلفه‌های مهم در کاهش امنیت اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: آموزش و آگاه‌سازی از مهمترین راه‌کارهای پیشگیری از وقوع انواع جرایم به خصوص سرقت است.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در پایان از مردم خواست ضمن تجهیز اماکن، منازل و خودرو خود به حفاظ مطمئن، دوربین مداربسته، قفل‌های مناسب و دزدگیر در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات