قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

رئیس اداره گاز شهرستان میانه:

با ایجاد خط تغذیه تقویتی، زمستان امسال پایداری گاز تضمین شد

با ایجاد خط تغذیه تقویتی، زمستان امسال پایداری گاز تضمین شد
شناسهٔ خبر: 121422 -
اخبار میانه
به علت طولانی بودن مسیر شبکه و عدم جوابگویی سایز خط اجرایی که سال های گذشته اجرا شده بود، شاهد افت فشار در برخی مناطق شهرستان از جمله میانه و ترک بودیم که با ایجاد خط تغذیه تقویتی، دیگر این مشکل در زمستان پیش رو وجود نخواهد داشت.

رئیس اداره گاز شهرستان میانه با بیان اینکه مناطقی از شهر میانه و ناحیه ترک در فصل سرما و اوج مصرف دچار افت فشار می شد، از تلاش اداره گاز میانه برای پایداری گاز در فصل زمستان با ایجاد خط تغذیه تقویتی در شبکه گازرسانی شهرستان خبر داد.

بهنام نعمتی در حاشیه بازدید فرید قشلاقی سرپرست معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه از عملیات ایجاد خط تغذیه تقویتی با بیان این خبر گفت: به علت طولانی بودن مسیر شبکه و عدم جوابگویی سایز خط اجرایی که سال های گذشته اجرا شده بود، شاهد افت فشار در برخی مناطق شهرستان از جمله میانه و ترک بودیم که با ایجاد خط تغذیه تقویتی، دیگر این مشکل در زمستان پیش رو وجود نخواهد داشت.

نعمتی در توضیح این عملیات افزود: خطوط تقویتی درسایزهای ۱۶ و ۱۲ اینچ به متراژ ۷ کیلومتر با پروژه ای به مبلغ ۱۶۰ میلیارد ریال با تلاش شبانه روزی نیروهای اداره گاز میانه با کمترین میزان قطعی و افت فشار تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفت.

وی همچنین گفت: در مرحله وصل دو خط قبلی و تازه اجرا شده، به علت وجود ناخالصی شبکه گاز منجر به افت فشار و قطعی در برخی ازمناطق شهر شد که برای رفع مشکل، اکیپ های تعمیراتی و امدادی تخلیه ناخالصی موجود درخطوط شبکه ازطریق علمک، در تعدادی از مناطق مختلف شهر را انجام دادند.

سرپرست فرمانداری ویژه میانه نیز از تلاش ها و زحمات اکیپ اداره گاز شهرستان میانه قدردانی کرد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات