قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

در ادامه تغییرات مدیریتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه

مهندس کامران قره داغی مدیر آموزش شد

مهندس کامران قره داغی مدیر آموزش شد
شناسهٔ خبر: 121415 -
اخبار میانه

آیین تکریم دکتر علی کارگر زنجانی مدیر سابق و معارفه مدیر جدید آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، مهندس کامران قره داغی با حضور اعضای هیئت رئیسه و جمعی از مدیران گروه های آموزشی واحد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی میانه، دکتر بهمن ولی نژاد رئیس این واحد دانشگاهی گفت: وقتی صحبت از شرح وظایف مدیر اجرایی یک حوزه می شود اولین چیزی که به ذهن افراد خطور می کند جهت دادن به عملکرد آن حوزه برای رسیدن به اهداف مقرر است اما یک مدیر اجرایی وظایف دیگری از قبیل رعایت حق ارباب رجوع و دانشجو و پاسخگویی به موقع با ایشان، توجه به چینش صحیح نیروها و استفاده حداکثری از دانش و مهارت آنها و ده ها مورد دیگر نیز دارد.

وی با بیان اینکه در عرصه خدمتگزاری همیشه تغییر و تحول بوده و خواهد بود اظهار کرد: در طول دوران دانشگاه آزاد اسلامی میانه، دوران تغییر و جابه‌جایی‌ ها همواره بمنظور پیشرفت، توسعه و اهداف رو به جلوی واحد بوده است و افرادی که تاکنون در واحد میانه خدمت کردند خوشبختانه قدم های خوبی در جهت ارتقای این دانشگاه برداشته اند.

ولی نژاد ضمن قدردانی از زحمات چند ساله دکتر علی کارگر در حوزه مدیریت آموزشی تاکید کرد: مهم این بود که دکتر کارگر در مدت زمانی که در این جایگاه قرار داشت، با تعهد و وفاداری و با در نظر گرفتن آرمان های نظام مقدس حداکثر توان خود را جهت ارتقای دانشگاه به کار گرفت.

در ادامه مراسم، از زحمات ارزنده دکتر علی کارگر در دوران تصدی مدیریت آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه تجلیل و مهندس کامران قره داغی بعنوان مدیر جدید آموزشی این واحد دانشگاه معرفی منصوب شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات