قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

در مراسم اختتامیه جشنواره استانی قصه‌گویی در تبریز

میانه ای ها مدال ها را درو کردند

میانه ای ها مدال ها را درو کردند
شناسهٔ خبر: 121414 -
اخبار میانه
گفتنی است هنرمندان میانه ای در چهار بخش 4 مدال گرفتند و با دست پر برگشتند. 

مرحله استانی بیست و پنجمین جشنواره استانی قصه‌گویی با برگزاری آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان در تبریز به کار خود پایان داد.

به گزارش قافلان به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، در این مراسم که با استقبال گسترده و پرشور خانواده‌ها و علاقمندان به قصه‌گویی برگزار شد،

علی بینش مدیر کل کانون استان با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های متنوع و متعددی که در راستای مردمی‌سازی فرهنگ قصه‌گویی در قالب بیست و پنجمین جشنواره بین المللی قصه‌گویی برگزار شد تصریح کرد: استقبال گسترده خانواده‌ها و حضور پرشور دانش آموزان در روزهای برگزاری این جشنواره نشان از تعمیق فرهنگ قصه‌گویی در بین علاقمندان دارد.

در این مراسم که دکتر فاتح فرماندار تبریز و بابایی مدیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی استان نیز حضور داشت پیش از اعلام نتایج، برنامه‌های متنوعی از جمله سرود ویژه غزه برگزار شد.

اجرای هنرجویان هنرستان موسیقی اقبال آذر تبریز و کلیپی از برنامه‌ها و فعالیت‌های برگزار شده این جشنواره استانی از برنامه‌های آیین اختتامیه بود.

گفتنی است هنرمندان میانه ای در چهار بخش 4 مدال گرفتند و با دست پر برگشتند. 

بخش: مادربزرگ ها و پدربزرگ ها: برگزیده: حسن جعفری

بخش: دختران و پسران بخش مدرن کلاسیک: شایسته تقدیر: فراز اعلایی - با قصه: جشن تولد

بخش: زنان و مردان بخش آیینی و سنتی: رتبه دوم: عباس ستاری - باقصه: حسرت ماهنیسی

و بخش قصه ای کودکان مظلوم غزه: برگزیده: فاطمه محمودی - باقصه: پاک کن

پس از قرائت بیانیه هیئت داوران منتخبان و شایستگان تغییر جشنواره استانی قصه‌گویی معرفی و به این شرح مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات