قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

رئیس سازمان زندان‌ها:

زندان میانه به خارج از شهر منتقل می‌شود

زندان میانه به خارج از شهر منتقل می‌شود
شناسهٔ خبر: 121363 -
اخبار میانه
زمین لازم برای انتقال زندان میانه در خارج از شهر فراهم شده و پیگیر تامین اعتبارات هستیم.

رئیس سازمان زندان‌ها با اشاره به قدمت زندان میانه و قرارگیری آن در بافت شهری، گفت: زمین لازم برای انتقال زندان میانه در خارج از شهر فراهم شده و پیگیر تامین اعتبارات هستیم.

خبرگزاری میزان_ غلامعلی محمدی در جلسه شورای اداری شهرستان میانه با بیان این‌که توفیق شده امروز در شهرستان میانه که ۱۲۰۰ شهید تقدیم انقلاب کرده و شهری عالم‌پرور است، حضور یابیم، گفت: سفر‌های استانی روسای قوا همواره با خیر و برکت همراه بوده و امیدواریم سفر رئیس دستگاه قضا نیز به آذربایجان‌شرقی منتهی به خیر و برکت باشد.

وی افزود: نکات مطروحه در جلسه شورای اداری شهرستان را در جلسه شورای عالی قضایی مطرح خواهیم کرد که موضوع انتقال زندان میانه به خارج از شهر، احداث کمپ ماده ۱۶ و رفع موانع بهره‌برداری از پایاب سد آیدوغموش از جمله آن است.

محمدی با بیان این‌که انتقال زندان‌های داخل شهر به خارج از بافت شهری را در تمامی شهرستان‌ها پیگیری می‌کنیم، ادامه داد: زندان‌ها در گذشته در حاشیه شهر و یا خارج شهر‌ها احداث شده بودند که با توسعه شهرنشینی به داخل بافت شهری افتاده‌اند. طبق تکالیف قانونی و برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی که ممکن است به علت قرارگیری زندان‌ها در بافت شهری رخ دهد، موضوع انتقال زندان‌ها را در برنامه داریم.

وی با بیان این‌که آذربایجان‌شرقی یکی از استان‌های موفق و پیشرو در زمینه اشتغالزایی و مهارت‌افزایی برای زندانیان بوده است، افزود: اشتغالزایی و مهارت افزایی باعث می‌شود زندانیان علاوه بر مهارت آموزی، درآمدی هم داشته و بتوانند خانواده خود را نیز حمایت کنند.

رئیس سازمان زندان‌ها در خاتمه فعالیت‌های انجمن حمایت از زندانیان شهرستان میانه را شایان توجه عنوان کرد.

گفتنی است رئیس سازمان زندان‌های کشور بعد از جلسه شورای اداری به بازدید از پارکینگ راهنمایی و رانندگی و زمین جدید زندان میانه رفت.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات