قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

بازدید معاون محترم قوه قضاییه از مجتمع فولاد میانه

بازدید معاون محترم قوه قضاییه از مجتمع فولاد میانه
شناسهٔ خبر: 121359 -
اخبار میانه
در جریان سفر رئیس قوه قضاییه و مسئولان عالیه قضایی به استان آذربایجان شرقی، محمدی معاون محترم قوه قضاییه و ریاست سازمان زندان‌ها از مجتمع فولاد میانه بازدید کرد.

در ابتدای این جلسه رادفر سرپرست مجتمع فولاد میانه ضمن عرض خیرمقدم وخوش آمد گویی به حضور معاون محترم قوه قضاییه و هیئت همراه اظهار کردند: از حضور مسئولان عالی مملکت در این مجموعه خیلی خوشحال و خرسندیم که باعث دلگرمی و فرصتی برای بیان مسائل و مشکلات از نزدیک شده است.

ایشان افزودند ما نسبت به خون شهدا و فرامین حضرت امام(ره) و رهبر معظم انقلاب متعهد هستیم و افتخار ما این است که کارگر نظام مقدس بوده و سهمی دربار توسعه و پیشرفت کشور داشته باشیم.

در ادامه غلامعلی محمدی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان زندان‌ها ضمن تبریک میلاد فرخنده حضرت ختمی مرتبت پیامبرپیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و امام جعفر صادق تصریح کردند: خیلی خشنود و مفتخریم که به اتفاق همکاران و رئیس محترم دادگستری و دادستان پرتلاش شهرستان میانه در خدمت شما هستیم.

وی افزود: سفرهای رئیس محترم قوه قضاییه همواره چند وجهی بوده وهمیشه توأم با خیر و برکت می‌باشد یکی از موضوعاتی را که غالباً در سفرها مدنظر قرار گرفته، بحث مربوط به تولید و تحقق شعار سال‌های متوالی در این راستا بوده و همچنین برداشت موانع و سدهایی که در قبال این موضوع است.

ایشان اضافه کرد: شأن و نزول این بازدید و جلسه ای که تشکیل شده است برداشتن موانع از روند تولید و همچنین اختلافی که با مالکین اراضی ایجاد شده است.

روابط عمومی مجتمع فولاد میانه

وی با بیان اینکه توسعه تولید و ایجاد اشتغال زایی از نقاط حائز اهمیت در این شهرستان است اظهار کردند: فرایندهای قانونی در خصوص تملک اراضی که تقریبا ۳۶ الی ۳۷ هکتار می باشد طی شده و نباید مخالفت تعداد معدودی از مالکین، سد راه این کار بزرگ باشد و همچنین به نحوی عمل شود که نه بر مالکین و زارعین تحمیل شود و نه بر فولاد.

وی در پایان با بیان اینکه مسائل و مشکلات فولاد در جلسه شورای عالی قضائیه که با حضوررئیس محترم قوه قضاییه است مطرح خواهد شد از مدیران و زحمت کشان مجتمع فولاد میانه تشکر کرد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات