قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

وعده مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه

تجهیز تقاطع های میانه به سیستم هوشمند کنترل ترافیک

تجهیز تقاطع های میانه به سیستم هوشمند کنترل ترافیک
شناسهٔ خبر: 121252 -
اخبار میانه
چراغ راهنمایی تقاطع فرمانداری به سیستم هوشمند کنترل ترافیک مجهز شد.

چراغ راهنمایی تقاطع فرمانداری به سیستم هوشمند کنترل ترافیک مجهز شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه با اعلام این خبر گفت: به دنبال افزایش خودروها و وسایط نقلیه در معابر عمومی و نیاز به مدیریت و کنترل هوشمند ترافیک و سهولت تردد وسایط نقلیه در تقاطع های شهر میانه برنامه تجهیز چراغ های راهنمایی به سیستم هوشمند ترافیکی را آغاز شده است.

 بهزاد واحدی ادامه داد: در این راستا و برای اولین گام سازمان حمل و نقل شهرداری میانه با خرید تجهیزات و دستگاه کنترل هوشمند ترافیک و اجرای لوپ های الکتریکی در مسیرهای تقاطع خیابان فرمانداری این سیستم را اجرا کرده است.

وی افزود: مدت زمان سبز و یا قرمز بودن چراغ فرماندهی در این سیستم به حجم و تعداد خودروهای در حال حرکت در مسیرهای منتهی به تقاطع بستگی دارد.

عضو شورای مدیریت ترافیک شهرستان میانه تصریح کرد: اجرای طرح هوشمندسازی کنترل ترافیک شهری موجب کاهش مدت زمان سفرهای درون شهری، کاهش زمان انتظار در پشت چراغ قرمز و کاهش مصرف سوخت خودرو ها می شود.

واحدی افزود: جهت زیبا سازی فضای تقاطع ها و دید بهتر رانندگان در بدنه تیرهای چراغ از لامپ های L E D استفاده شده است و در فازهای بعدی سایر تقاطع ها نیز به این سیستم مجهز خواهد شد.

دیدگاه ها




پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات