قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

کمیته برنامه ریزی شهرستان میانه؛

فرماندار ویژه میانه از افزایش ۶۶ درصدی اعتبارات شهرستان میانه نسبت به سال گذشته خبر داد

فرماندار ویژه میانه از افزایش ۶۶ درصدی اعتبارات شهرستان میانه نسبت به سال گذشته خبر داد
شناسهٔ خبر: 120724 -
اخبار میانه
متاسفانه ادارات در زمینه اطلاع رسانی قوی عمل نمیکنند و این ضعف، سبب از بین رفتن شیرینی خدمات دولت به مردم با سیاه نمایی ها از سوی برخی افراد با اهداف مختلف شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از افزایش ۶۶ درصدی اعتبارات شهرستان میانه از محل اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای استانی، ۲۷ درصد ورزش و قانون استفاده متوازن امکانات کشور، نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در کنار این اعتبار ۳۳۶ میلیارد تومانی، از نظر اعتبارات سفر ریاست جمهوری نیز شهرستان میانه پس از تبریز رتبه دوم را دارا است و این نشان می دهد که از سوی مدیریت استانی نسبت به میانه توجه ویژه ای وجود دارد که جای خرسندی و قدردانی است.

مسعود سعادتی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان میانه از اختصاص بیش از ۱۴۷ میلیارد تومانی اعتبار در قالب قرارگاه امام حسن عسکری(ع) به آب شرب علاوه بر اعتبار استانی در سال جاری خبر داد و افزود: از ۲۳۳ پروژه استانی، ۶۰ پروژه برای شهرستان میانه است.با احتساب تخصیص ۴۸۰ میلیاردی دور دوم سفر رئیس جمهور به استان در مجموع در سال جاری بیش از هزار میلیارد تومان به شهرستان میانه اختصاص یافته است.

وی در ادامه؛ حوزه آب شرب؛ راه روستایی و اینترنت را سه حوزه مشکل دار؛ در شهرستان میانه عنوان کرد و افزود: با پیگیری نمایندگان شهرستان میانه و مدیران استانی و شهرستانی در مجلس شورای اسلامی از اول سال جاری تا شهریور امسال در ۶۰ روستا شاهد برقراری اینترنت خواهیم بود.

سعادتی اعتبارات سال جاری در حوزه راه و آب را نشانگر توجه ویژه دولت به این حوزه ها بیان کرد و گفت: با تاکید ویژه استاندار آذربایجان شرقی بر اجرای پروژه‌های راه سال گذشته مقرر شد از محل اعتبارات سفر نیز به حوزه راه میانه اختصاص داده شود.فرماندار ویژه میانه همچنین افزود: با احتساب پروژه‌های مصوب سال جاری در حدود ۱۰۰ کیلومتر راه روستایی در حال اجراست و اعتبار این حوزه از سال گذشته قابل توجه و چشمگیر است که منجر به جبران برخی عقب ماندگی های سالهای گذشته در حوزه راه خواهد شد.

وی با تصریح بر اینکه اعتبار برخی از حوزه ها هنوز ابلاغ نشده و با ابلاغ و تخصیص آنها شاهد افزایش اعتبارات امسال خواهیم بود افزود: رویکرد دولت در تقویت زیرساختها بویژه در شهرستان میانه مطلوب بوده و دستگاههای اجرایی باید بموقع به جذب اعتبارات بپردازند.

سعادتی در پایان، بر اطلاع رسانی به موقع و درست از خدمات دولت از سوی تمامی دستگاهها و ادارات شهرستان تاکید کرد و گفت: متاسفانه ادارات در زمینه اطلاع رسانی قوی عمل نمیکنند و این ضعف، سبب از بین رفتن شیرینی خدمات دولت به مردم با سیاه نمایی ها از سوی برخی افراد با اهداف مختلف شده است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات