قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

تغییر ساعت پخت نانوایان و افزایش سهمیه برخی نانوایی های میانه

تغییر ساعت پخت نانوایان و افزایش سهمیه برخی نانوایی های میانه
شناسهٔ خبر: 116591 -
اخبار میانه
طبق تصمیم جدید ساعت پخت اکثر نانوایی ها از ۷ صبح به شش و نیم صبح و ساعت پخت نانواییهای با ازدحام جمعیت به ساعت ۶ صبح تغییر یافته است و سهمیه اضافی نیز به آنها داده شده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه از اعمال تمهیدات در نانوایی ها از حدود دو هفته قبل خبر داد که خرید نان را تا حدودی تسهیل کرده است.

مسعود سعادتی در بازدید از نانوایی های شهرستان به همراه اعضای شورای تامین گفت: در طول دو هفته اخیر علاوه بر بازرسی های متداول، هر دو روز یک بار از ابتدای صبح بازدید میدانی از نانوایی ها انجام شده و منجر به تمهیداتی از جمله تغییر ساعت پخت نانوایان و همچنین افزایش سهمیه برخی نانوایی ها در سراسر شهرستان شده است که این اقدامات توانسته بخشی از مشکلات را مرتفع نماید.

وی ادامه داد: طبق تصمیم جدید ساعت پخت اکثر نانوایی ها از ۷ صبح به شش و نیم صبح و ساعت پخت نانواییهای با ازدحام جمعیت به ساعت ۶ صبح تغییر یافته است و سهمیه اضافی نیز به آنها داده شده است.سعادتی با بیان اینکه با توجه به شناور بودن میزان سهمیه آرد نانوایی ها بر اساس استفاده از کارتخوان های هوشمند است، گفت: با توجه به تصمیماتی که در تقاضاهای کسب و کار گرفته شده و آموزشهایی که به نانوایان داده شده امیدواریم با همراهی مردم و نانوایان کسری سهمیه از طریق سامانه جبران شود.

سعادتی با تاکید بر اینکه هنوز مشکل بطور کامل حل نشده، ابراز امیدواری کرد در روزهای آینده علاوه بر جبران سهمیه از طریق سیستم هوشمند و تشدید نظارت ها برای تبدیل صد در صدی آرد تخصیصی به نان، برای فصل کاری و مسافرت نیز سهمیه مازادی گزفته شود تا مشکلات مردم به حداقل برسد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات