قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

آیین گرامیداشت روز کارگر در میانه؛

تاکید فرماندار میانه بر لزوم نهادینه شدن دفاع قانونی از کارگران در جامعه

تاکید فرماندار میانه بر لزوم نهادینه شدن دفاع قانونی از کارگران در جامعه
شناسهٔ خبر: 115360 -
اخبار میانه
اگر حمایت واقعی از کارگران صورت گیرد اتفاقات مثبتی در حوزه اقتصاد و اشتغال جامعه را شاهد خواهیم بود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه حمایت معنوی از قشر کارگر در جامعه با انجام مراسم تجلیل و تقدیر یکی از وظایف مسئولین است بر ضرورت نهادینه شدن دفاع قانونی از کارگران در کل جامعه تاکید کرد.

به گزارش قافلان سسی؛ مسعود سعادتی در آیین گرامیداشت روز کارگر در سالن سینما فرهنگ میانه با تبریک این روز اضافه کرد: ارج نهادن به تولید؛ اشتغال و کارگر سیاست اصلی کشورهایی است که در عرصه اقتصادی صاحب نام هستند.وی افزود: جامعه ای رو به رشد خواهد رفت که به کار و تولید ارزش داده و به همین علت هیچ دشمنی نتواند بر سر راه توسعه و پیشرفت آن جامعه مانع تراشی کند.

سعادتی در ادامه؛ لزوم دفاع قانونی جامعه از قشر کارگری را مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در دیدار با کارگران عنوان نمود و گفت: در جامعه ای که برای ثروت زایی و درآمدزایی تعدادی اندک؛ از راه های مخرب اقتصادی استفاده شود تحقق حمایت از کار و کارگر اتفاق نخواهد افتاد.

وی تصریح کرد: نظام اقتصادی جامعه؛ مجلس و دولت باید قوانینی وضع کنند که بهترین راه سرمایه گذاری و مورد قبول ترین آن فقط در تولید بوده و از راه های کاذب تولید ثروت جلوگیری شود.

سعادتی با اشاره به گزارش اخیر ایران در هفته گذشته مبنی بر اینکه طی سال گذشته ۱۰۰ هزار میلیارد دلار صادرات لوازم خانگی داشته ایم این امر را نشانگر همت و غیرت کارگران ایرانی دانست و افزود: اگر حمایت واقعی از کارگران صورت گیرد اتفاقات مثبتی در حوزه اقتصاد و اشتغال جامعه را شاهد خواهیم بود.

فرماندار ویژه میانه؛ با اذعان بر اینکه شهرستان میانه در عرصه ساخت و ساز مسکن جزو حوزه هایی است که مورد توجه ما شهرداری و مجموعه شهرستان است یکی از نقاط تحرک اقتصادی شهرستان را حوزه ساخت و ساز عنوان کرد.وی در پایان گفت: دولت باید تنظیم رابطه عادلانه بین مصرف کننده؛ تولید کننده؛ کارگر و ارائه کننده خدمات را عهده دار شود تا مسیر حرکت تولید؛ اقتصاد و اشتغال خدشه دار نشود.گفتنی است به مناسبت روز کارگر؛ انجمن صنفی کارگران با مشارکت و همکاری اداره کار میانه از کارگران نمونه شهرستان تجلیل نمود.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات