افزایش ۱۵درصدی تولید مجتمع فولاد میانه در نه ماهه نخست ۱۴۰۱

شناسهٔ خبر: 108945 -
اخبار میانه
این افزایش تولید در حالی اتفاق افتاد که در ۹ ماهه نخست امسال به دلیل مشکلات و محدودیت در مصارف حامل های انرژی همانند  برق و گاز ، امکان تولید مستمر فراهم نبوده است.

تولید آهن اسفنجی در نه ماهه نخست امسال با رشد ۱۵درصدی نسبت به زمان مشابه پارسال به رقم ۵۴۴ هزار و ۴۴۸ تن رسید.

به گزارش قافلان سسی روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، مهندس غلام زاده مطرح کرد: در ۹ ماهه نخست امسال در مجموع تولید آهن اسفنجی نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۱۵ درصدی به رقم ۵۴۴ هزار تن رسید.

وی ادامه داد: این در حالی است که هم زمان با افزایش تولید مشخصات کیفی محصول تولیدی نیز از دیدگاه مقادیر کربن و درجه فلزی نیز به نحو محسوسی ارتقا یافته است .

 غلام زاده گفت:  این افزایش تولید در حالی اتفاق افتاد که در ۹ ماهه نخست امسال به دلیل مشکلات و محدودیت در مصارف حامل های انرژی همانند  برق و گاز ، امکان تولید مستمر فراهم نبوده است.

مدیر مجتمع فولاد میانه ضمن قدردانی از کلیه پرسنل و  کارکنان مجتمع  اظهار داشت: دستیابی به این موفقیت تنها با همت بلند و اراده کارکنان زحمتکش مجتمع فولاد میانه محقق شد و تردیدی نیست در آینده نزدیک با تلاش شبانه روزی و همدلی  کلیه کارکنان  به اهداف تعریف شده دست یابیم.

غلامزاده در پایان با اشاره به سالی که از طرف مقام معظم رهبری مزین است به سال تولید،دانش بنیان و اشتغال آفرین تاکید کرد امیدوارم موانع تولید به ویژه چالش عمده صنعت فولاد از جمله  تامین پایدار انرژی  رفع شده و برنامه ریزی دقیق در جهت استفاده بهینه از زیرساختها و منابع برق و گاز در فصول مختلف سال انجام گیرد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات