تجاوز به چپ نیسان در میانه ۲ کشته و ۲ مجروح برجای گذاشت

شناسهٔ خبر: 105101 -
اخبار میانه
یک دستگاه سواری نیسان با یک دستگاه پژو ۴۰۵ برخورد کرده که متأسفانه در اثر این حادثه دو نفر در دم فوت و دو نفر از سرنشینان به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی شهرستان انتقال یافتند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه از تصادف یک دستگاه وانت نیسان با پژو۴۰۵ در این شهرستان خبر داد و گفت: در اثر این حادثه متاسفانه دو نفر فوت شدند.

به گزارش قافلان سسی، محمدتقی سلطانی اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در جاده قدیم میانه به هشترود، حوالی روستای “داشکسن” بلافاصله مأموران انتظامی و پلیس راه برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران و عوامل اورژانس در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه سواری نیسان با یک دستگاه پژو ۴۰۵ برخورد کرده که متأسفانه در اثر این حادثه دو نفر در دم فوت و دو نفر از سرنشینان به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی شهرستان انتقال یافتند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس، تجاوز به چپ خودرو نیسان بوده است، از رانندگان درخواست کرد، هنگام رانندگی از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز و همچنین تجاوز به چپ خودداری کنند و در مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند در مکانی امن توقف کرده و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات