قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی خبر داد:

انسداد ۵۹۱ حلقه چاه غیرمجاز در استان آذربایجان شرقی

انسداد ۵۹۱ حلقه چاه غیرمجاز در استان آذربایجان شرقی
شناسهٔ خبر: 105062 -
اخبار میانه
از ابتدای سال‌جاری تاکنون با نصب تعداد ۳۵۲ دستگاه کنتور هوشمند و از طریق تقلیل منصوبات، پلمپ و قطع برق تعداد ۱۵۲ حلقه چاه مجاز، از اضافه برداشت ۱۵ میلیون مترمکعب جلوگیری شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه صیانت و مدیریت منابع آب استان، از انسداد ۵۹۱ حلقه چاه غیرمجاز در این استان خبر داد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی، مهندس یوسف غفازاده با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای صیانت از منابع آب سطحی و زیرزمینی استان، از ابتدای سال‌جاری تاکنون تعداد ۵۹۱ حلقه چاه غیرمجاز مسدود شده که از برداشت غیرمجاز ۲.۳ میلیون مترمکعب آب جلوگیری شده است.

وی با اشاره به مدیریت و کنترل میزان اضافه برداشت از چاه‌های مجاز استان، افزود: از ابتدای سال‌جاری تاکنون با نصب تعداد ۳۵۲ دستگاه کنتور هوشمند و از طریق تقلیل منصوبات، پلمپ و قطع برق تعداد ۱۵۲ حلقه چاه مجاز، از اضافه برداشت ۱۵ میلیون مترمکعب جلوگیری شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی همچنین در پایان گفت: در ۸ ماه سال‌جاری از حفر ۲۲۴ حلقه چاه غیرمجاز جدید جلوگیری به عمل آمده که ۱۷۶ دستگاه حلقه حفاری غیرمجاز چاه نیز توقیف شده است.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات