اسماعیلی:

دولت امکانات لازم برای برگزاری انتخابات ۱۴۰۰ در شرایط ویروس کرونا را فراهم سازد

شناسهٔ خبر: 47864 -
اخبار میانه
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید برای برگزاری انتخابات در شرایط شیوع ویروس کرونا تدابیر لازم را بیندیشد که مردم دچار مشکلات خاصی نشوند.

مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتخابات در شرایط کرونا و لزوم تمهیدات لازم در این خصوص گفت: انتخابات‌های ریاست جمهوری، شوراها، مجلس شورای اسلامی و همچنین خبرگان رهبری از رویدادهای مهم سیاسی کشورمان محسوب می‌شوند که باید در زمان مقرر برگزار شوند زیرا کشور نمی‌تواند بدون انتخابات کار خود را پیش ببرد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به پیش رو بودن ایام انتخابات ریاست جمهوری لزوما براساس قانون این انتخابات بایستی برگزار شود، اما آن‌چیزی که الان عرصه‌های مختلف کشور را تحت تاثیر قرار داده شیوع ویروس کرونا است که ما از یکسو امیدوار بوده‌ایم تا زمان برگزاری انتخابات واکسن کرونا ساخته شود و اگر هم چنین اتفاقی نیفتاد بایستی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انتخابات برگزار شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تدابیر خاصی برای برگزاری انتخابات در چنین شرایطی لازم است که دولت به عنوان مسئول اجرایی انتخابات باید به این موضوع ورود داشته داشته و از همه امکانات برای تسهیل چنین انتخاباتی نهایت استفاده را ببرد.

اسماعیلی عنوان کرد:  باید با تمدید زمان انتخابات و همچنین افزایش شعب رای که از حداقل‌ترین اقدامات به شمار می‌روند از گسترش چنین ویروسی در آن زمان گرفته شود.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون