موسوی عنوان کرد:

راه ارتباطی نیر به میانه؛ سریع ترین و ایمن ترین مسیر ارتباطی با پایتخت

شناسهٔ خبر: 47849 -
اخبار میانه
رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس از راه ارتباطی نیر به میانه به عنوان سریع ترین و ایمن ترین مسیر ارتباطی با پایتخت نام برد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از خبرگزاری خانه ملت؛ سید کاظم موسوی، نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین و رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی به همراه دیگر مدیران استانی و شهرستانی از مسیر احداث راه ارتباطی شهرستان نیر به شهرستان میانه بازدید کرد.

بر اساس این گزارش؛ این نماینده مجلس در دوره یازدهم گفت: ایجاد ردیف بودجه ملی و اخذ ماده ۲۳ که از اهداف این بازدید مشترک بود؛ با هماهنگی صورت گرفته با محمد باقر نوبخت و سازمان برنامه و بودجه توسط بنده موافقت ضمنی اخذ شد، هماهنگی ها و اقدامات ثانویه در همین هفته انجام خواهد شد.

وی ادامه داد: این راه که پس از افتتاح سریع ترین و ایمن ترین مسیر ارتباطی با پایتخت خواهد بود به طول ۹۱ کیلومتر می‌باشد که حدود ۲۵ کیلومتر آن در حوزه استان اردبیل می‌باشد.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس بیان کرد: این مسیر که عاری از تونل‌ها و پل‌های خاص می‌باشد از نظر هزینه احداث و اجرا نیز بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

رییس مجمع نمایندگان استان اردبیل در مجلس اظهار کرد: ضمن اختصاص ۳ میلیارد تومان از طرف استانداری اردبیل از محل بودجه استانی با تماس بنده با محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی مقرر شده که ۶ میلیارد تومان نیز از طرف استانداری آذربایجان شرقی اختصاص پیدا کند.

گفتنی است؛ در این بازدید مهدی اسماعیلی نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون