اسماعیلی:

۳/۵میلیون دانش آموز در کشور به شبکه های مجازی و شاد دسترسی ندارند

شناسهٔ خبر: 47796 -
اخبار میانه
نماینده مردم میانه درمجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته آموزش وپرورش مجلس شورای اسلامی بر ضرورت توجه جدی مسئولان به آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: هم اینک ۳/۵میلیون دانش آموز در کشور به شبکه های مجازی و برنامه ی شاد دسترسی ندارند که لازم است تمامی مسئولان به فکر آموزش و پرورش باشند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی،مهدی اسماعیلی ظهر روز پنجشنبه در جلسه پیگیری پروژه های عمرانی شهرستان میانه که با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور برگزار شد، عنوان کرد: همه مسئولان باید به حوزه آموزش و پرورش توجه ویژه ای داشته باشند.

وی در ادامه ابراز کرد:هم اینک ۳/۵میلیون دانش آموز در کشور به شبکه های مجازی و برنامه ی شاد دسترسی ندارند که این موضوع بسیار نگران کننده است.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: بیش از ۶۰هزار روستا در کشور وجود دارد که بسیاری از آنها به لحاظ پوشش اینترنتی آنتن دهی مناسبی ندارند و حتی در برخی از آنها دسترسی به اینترنت با مشکل مواجه است.

رئیس کمیته آموزش وپرورش مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: فرآیند آموزش و پرورش نمی تواند متوقف شود بنابراین باید مشکلات به مسئولین رسانده شود تا نسبت به این امر اقداماتی ترتیب داده شود.

اسماعیلی با تشریح مشکلات حوزه آموزش شهرستان میانه  یادآور شد: لازم است تا به مشکلات رسیدگی شود تا آموزش سرپا نگه داشته شود.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون