نصب و راه اندازی سیستم پایش آنلاین آلاینده های محیط زیست توسط مجتمع فولاد میانه

شناسهٔ خبر: 47708 -
اخبار میانه
این مجتمع در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های زیست محیطی خود بعنوان اولین طرح از ۷ طرح فولادی استانی از آبان ماه ۱۳۹۷ اقدام به عقد قرارداد تامین تجهیزات سیستم پایش آنلاین در خروجی دودکش های کارخانه نموده است.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، این مجتمع در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های زیست محیطی خود بعنوان اولین طرح از ۷ طرح فولادی استانی از آبان ماه ۱۳۹۷ اقدام به عقد قرارداد تامین تجهیزات سیستم پایش آنلاین در خروجی دودکش های کارخانه نموده است.

این اقدام که با همکاری شرکت دانش بنیان داخلی و با مشارکت تامین کنندگان اروپایی از کشورهای آلمان و اتریش صورت پذیرفته است، علیرغم تاثیرات ناشی از تحریم های ظالمانه و محدودیت های ناشی از پاندمی کرونا در جهان  با سرمایه گذاری ۲۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریالی و تلاش و پیگیری های مستمر کارشناسان این مجتمع در ابتدای مهرماه ۱۳۹۹ با موفقیت نصب و راه اندازی گردید این سیستم میزان گازها و فلوی خروجی از استک و مقادیر غبار خروجی از دودکش غبارگیرها را بصورت لحظه ای و آنلاین پایش می نماید.

ناجی، مدیر مجتمع فولاد میانه در مراسم راه اندازی سیستم پایش آنلاین گاز و غبار دودکش ها، ضمن اشاره به تسریع عملیات راه اندازی تصفیه خانه صنعتی افزود: با آغاز بهره برداری از تصفیه خانه صنعتی، فاضلاب هر سه واحد احیاء، فولادسازی و نورد به این تصفیه خانه هدایت خواهد گردید.

وی در ادامه، خاطر نشان نمود، ما همواره بعنوان امانت داران محیط زیست باید تمامی همت و تلاش خود را جهت تحویل آن به نسل های آینده و فرزندان این سرزمین بکار بگیریم و در این راستا از هیچگونه تلاشی دریغ نخواهیم نمود.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون