همزمان با سراسر کشور؛

زنگ آغاز سالتحصیلی 1400-1399 در مدارس منطقه میانه نواخته شد

شناسهٔ خبر: 47640 -
اخبار میانه
همزمان با سراسر کشور زنگ آغاز سالتحصیلی به صورت پایلوت در دبیرستان آیت اله احمدی میانجی و مدارس منطقه نواخته شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، در مراسم آغاز سالتحصیلی و بازگشایی مدارس منطقه فرازمند سرپرست مدیریت آموزش و پرورش میانه ضمن گرامیداشت تقارن آغاز سالتحصیلی با ایام سوگواری سالار شهیدان گفت سالتحصیلی امسال در شرایط شیوع ویروس کرونا با شرایطی متفاوت تر از قبل برایمان رقم زد و پانزده روز زودتر به استقبال ماه مهر و فصل بازگشایی مدارس رفتیم .

 

 وی با اشاره به آمادگی منطقه با تلاش شبانه روزی همکاران جهت بازگشایی مدارس گفت با برنامه ریزی های صورت گرفته کلاسی بدون معلم نخواهیم داشت و دانش آموزان نیز با شرایط ایجاد شده می توانند براساس شرایط مدرسه در کلاس درس حاضر شوند.

 

فرازمند ضمن تاکید بر شناسایی دانش آموزان بازمانده از تحصیل و جذب آنها افزود امروز کرونا در کنار تمامی آسیب هایی که به سلامت انسان زده است برای دستگاه تعلیم و تربیت باعث بوجود آمدن زیست بوم های جدی آموزشی شده است و معلمان آنچنان که در تعطیلات اضطراری مدارس در شیوع این بیماری منحوس تلاش کردند تا آموزش تعطیل نشود الان هم با ابتکارات و خلاقیت ها آموزش را ادامه خواهند داد گرچه شرایط طوری است که در کنار آموزش باید پروتکل های بهداشتی را به آن ضمیمه کرد و زندگی را با روش و سبک جدید پیش برد و به گفته وزیر محترم آموزش تعطیل شدنی نیست.

 

وی در آخر گفت درخواست من از همه فرهنگیان منطقه آن است که در محیط مدرسه کمک کنند تا دانش‌آموزان بهتر و راحت‌تر با زندگی اجتماعی خود آشنا شوند و به تکلیف، وظیفه، حق و حقوق خود آشنایی بیشتری پیدا کنند و با شرایط حاضر جامعه مهمترین حقوق شهروندی که رعایت نکات بهداشتی را رعایت کنند.

 

سرپرست مدیریت منطقه همچنین با قدردانی از مجمع خیرین مدرسه ساز و خیرین نیک اندیش از افتتاح دو پروژه مدرسه خیری در هفته دفاع مقدس خبر داد.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون