قول حل آب آشامیدنی سالم میانه 20 ساله شد

شناسهٔ خبر: 47629 -
اخبار میانه
نماینده مردم شهرستان میانه در مجلس، گفت: نزدیک 20 سال هست که قول آب آشامیدنی سالم به مردم داده می‌شود، 20 سال است که قول سد به مردم داده می‌شود ، هنوز که هنوز است از سد گرمی چای خبری نیست.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، مهدی اسماعیلی امروز در نشست هم‌اندیشی مجمع نمایندگان استان آذربایجان‌شرقی با مدیران شبکه سهند با بیان اینکه آن چیزی که در دنیای امروز و در کشور حائز اهمیت  بوده خام فروشی از مقوله صنعت است، اظهار داشت: باید ظرفیت‌های تولیدی استان را با صنایع تبدیلی و تکمیلی به عامل ثروت تبدیل کنیم.

وی با اشاره به اینکه 13 درصد راه‌های استان در شهرستان میانه متمرکز است از عدم تخصیص اعتبارات این بخش به حوزه انتخابیه انتقاد کرد.

وی ادامه داد: نزدیک 20 سال هست که قول آب آشامیدنی سالم به مردم داده می‌شود، 20 سال است که قول سد به مردم داده می‌شود، هنوز که هنوز است از سد گرمی چای خبری نیست، سد شهریار که یکی از بزرگترین سدهای شمال‌غرب کشور است و می‌تواند اراضی کاغذکنان و بخش مرکزی را تحت پوشش قرار دهد، هنوز به مرحله بهره‌برداری نرسیده و از پایاب سدهای آیدوغموش هنوز نتوانسته‌ایم استفاده کافی را ببریم و همه این‌ها عزم جدی مجمع نمایندگان استان را می‌طلبد که برای کاهش بار مشکلات مردم کمک کنند.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون