بازتاب کاشت درخت آرزوها در سایت حفاظت محیط زیست استان

شناسهٔ خبر: 47591 -
اخبار میانه
هنرمند و شهروند میانه ای در راستای فرهنگ سازی و اهمیت دادن به مقوله محیط زیست با کاشت درختانی با عنوان درخت آرزو ها در دامنه کوه های قافلان این شهرستان توجه همگان بویژه طبیعت دوستان و دوستدران محیط زیست را به این اقدام جلب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی، سالار پویان شهروند و هنرمند میانه ای در اقدامی مبتکرانه در راستای توجه همگان به مقوله محیط زیست اقدام به کاشت درختانی با عنوان درخت آرزوها (آرزولار و خاطره لر آغاجلاری) در دامنه کوه های قافلان این شهرستان کرد.

وی هدف از این اقدام و نامگذاری را انس بیشتر شهروندان با طبیعت و اهمیت دادن به محیط پیرامون بویژه کاشت درخت عنوان کرد.

سالار پویان، با انتشار پستی از این جشن تولد و تصاویر آن در صفحه اینستاگرامش نوشت: “آرزولار و خاطره‌لر آغاجلاری، درختانِ آرزوها و خاطره‌ها؛ تولد صفرسالگی و جشن پیوند اَفرا و وَن. گفتم افرا تنها نمونه؛ همدم باشن؛ کاشتم برای عاشقانه‌ها، آب بدین برای زندگانی، درخت‌های عزیز دل رو سپردم به عاشق‌های شهر، لطفاً هر موقع میرید دبه‌ی آب، آب، آب، آب، آب، رو فراموش نکنید که ببرید با خودتون، چون اونجا چشمه‌ای و باغبانی نداره و خودمون باید مراقبشون باشیم تا رشد کنن و  سال‌ها بعد زیر سایه‌شون نشستین به خودتون افتخار کنین.


این اقدام شهروند میانه ای باعث شده تا طبیعت دوستان با آب دادن به این درختان در دامنه کوه قافلان و ثبت تصاویر یادگاری در کنار آن، بر ضرورت حفظ محیط زیست تاکید کنند.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون