پیام مدیر عامل شرکت ملی فولاد ایران به مناسبت روز خبرنگار

شناسهٔ خبر: 47579 -
اخبار میانه
خبرنگاران به راستی سمبل تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی، آگاهی بخشی و مطالبه گران حقیقت هستند که حتی جانشان را برای روشنی بخشی و عینیت بخشیدن به "نون والقلم مایسطرون" در طبق اخلاص گذاشته اند.

به گزارش روابط عمومی مجتمع فولاد میانه، امیرحسین نادری مدیر عامل شرکت ملی فولاد ایران در پیامی فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت. متن پیام به شرح ذیل می باشد:

"جـان نباشد جـز خـبـر در آزمـون هرکه را افـزون خبـر جـانش فــزون"

خبرنگاران به راستی سمبل تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی، آگاهی بخشی و مطالبه گران حقیقت هستند که حتی جانشان را برای روشنی بخشی و عینیت بخشیدن به "نون والقلم مایسطرون" در طبق اخلاص گذاشته اند.

در پیام امیرحسین نادری، مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران، به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار آمده است: هفدهم مرداد که یادآور ایثارگری و رشادت خبرنگاران شهیدی چون محمود صارمی؛ مرتضی آوینی و خبرنگاران شهید هواپیمای"سی 130"، می باشد را به همه خبرنگاران ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و برای این عزیزان موفقیت و استواری در انجام وظایف خطیرشان آرزومندم.
در شرایط کنونی کشور، خبرنگاران سربازان جنگ نرم هستند که با قلم شان، زبان گویای جامعه و مطالبه گر بر حق خواسته های بخش های زیادی از آحاد جامعه هستند، که از داشتن یک تریبون رسا برای بیان خواسته هایشان محروم می باشند.

اصحاب رسانه و صاحبان قلم در حقیقت امانتداران زیباترین پیام الهی هستند که پیامبر عظیم الشان را، به خواندن بنام خالق و قسم خوردن به قلم بشارت می دهد.

اقرا باسم ربک الذی خلق» و "نون والقلم و مایسطرون"، در حقیقت اولین خبر و پیام ها برای آغاز یک بعثت زیبا و شروع رسالتی الهی است که از پیامبر عزیزمان، نزد صاحبان قلم به ودیعه گذاشته شده است و خبرنگاران نیز باید حرمتدار و پاسدار حریم این پیام های الهی باشند.

هفدهم مرداد، یک فرصت زیباست برای پاسداشت مقام شامخ حرمتداران "قلم"، آنهایی که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را برای تداوم انقلاب اسلامی نثار کردند، و اینجاست که باید بگوییم خبرنگاران به راستی سمبل تعهد، وظیفه شناسی، دلسوزی، آگاهی بخشی و مطالبه گران حقیقت هستند که حتی جانشان را برای روشنی بخشی و عینیت بخشیدن به "نون والقلم مایسطرون" در طبق اخلاص گذاشته اند.

در دورانی که از آن بعنوان عصر "ارتباطات و دهکده جهانی" یاد می کنند و اخبار به سرعت نور در این جهان لایتناهی در حال تبادل و انتقال است، انتظار این است "سرعت، دقت و صحت خبر" همواره نزد خبرنگاران با دقت وصف ناشدنی رعایت شود و از طرف دیگر بر این باوریم که نقش خبر و خبرنگار به عنوان ابزار های آگاهی بخشی، با نقشی حیاتی و انکار ناپذیری که دارند، بیش از بیش دیده شده و حرمت گذاشته شود. این روز شاید تنها روزی است که این انسان های شریف و از جان گذشته به چشم می آیند و از زحمت کشان عرصه خبر و اطلاع رسانی، تقدیر و تشکر بعمل می آید.

اینجانب ضمن گرامیداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، فرارسیدن 17 مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران صدیق و کوشا تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان، سعادت، سلامت و توفیق همگان را خواستارم.

روابط عمومی مجتمع فولاد میانه

 

 

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون