کلنگ زنی مدرسه 2 کلاسه شهید مقدمی روستای مونق

شناسهٔ خبر: 47385 -
اخبار میانه
مدرسه 2 کلاسه شهید مقدمی روستای مونق در ۱۲۵۰متر مربع مساحت با زیربنای ۱۰۲ متر با اعتبار 2 میلیارد و 550 میلیون ریال کلنگ زنی شد که ۶۰ درصد هزینه را خیر و اهالی روستا و ۴۰درصد را اداره کل نوسازی مدارس استان متقبل شدند.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش در ساختن آینده ای روشن برای جامعه با پرورش دانش آموزی با سطح علمی بالا و توانمند و متخصص هر گونه سرمایه گذاری در حوزه آموزش و پرورش بویژه مدرسه سازی را از محوری ترین، اساسی ترین و لازم ترین ها عنوان نمود. 

محمدرضا مشایخی در آیین کلنگ زنی ۲کلاسه روستای مونق از توابع بخش کندوان میانه با مشارکت خیر، اهالی روستا و اداره کل نوسازی مدارس استان این مدرسه را بیست و دومین مدرسه خیر ساز در این بخش خواند و از اقدام خداپسندانه خیرین، مردم و مشارکت اداره کل نو سازی مدارس استان و همت بالای مجمع خیرین مدرسه ساز قدردانی نمود و اضافه کرد: مشارکت مردم و خیرین در حوزه های مختلف از شاخصه های اصلی شهرستان از جمله در بخش کندوان بوده و باید اذعان کرد که خیرین ایثارگران جامعه امروز هستند. 

مشایخی با اشاره به اینکه بخش کندوان از پرآب ترین بخش ها با بیشترین سدها از ظرفیت بالایی برای سرمایه گذاری و اشتغالزایی برخوردار است تاکید کرد: باید تمامی هم و غم ما هدایت جوانان به سمت سرمایه گذاری و اشتغال در حوزه های پرظرفیت و دارای پتانسیل باشد. 

فرماندار ویژه میانه همچنین افزود:  به برکت نظام شاهد ارائه خدمات ارتقا یافته  مانند اینترنت پرسرعت و نظایر آن در روستاها هستیم که این امر از افتخارات نظام است.

مشایخی از حل مشکل اینترنت از طریق های وب در بیش از 150 روستا خبر داده و اضافه کرد:  با استقرار 12 دکل با کارگذاری انواع اپراتورها تعداد روستاهای برخوردار از اینترنت در سال جاری به بیش از 200 روستا افزایش خواهد یافت. 

وی در پایان با قدردانی از زحمات بخشدار کندوان، مسوولین بخش و رییس آموزش و پرورش کندوان تاکید کرد:  با پیگیری بخشدار بخش در رفع مسائل مردم این روستا نیز اقدامات و پیگیری های لازم را معمول دارند. 

گفتنی است مدرسه 2 کلاسه شهید مقدمی روستای مونق در ۱۲۵۰متر مربع مساحت با زیربنای ۱۰۲ متر با اعتبار 2 میلیارد و 550 میلیون ریال کلنگ زنی شد که ۶۰ درصد هزینه را خیر و اهالی روستا و ۴۰درصد را اداره کل نوسازی مدارس استان متقبل شدند.

IMG 9443

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون