فرماندار ویژه میانه:

عادی انگاری وضعیت کرونایی سبب بازگشت به محدودیتها می شود

شناسهٔ خبر: 47369 -
اخبار میانه
عادی انگاری از سوی مردم و عدم توجه به هشدارها با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در جهان  و به تبع آن درسطح کشور ما و ادامه دار بودن آن بنابر اعلام سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت و درمان، سبب بازگشت اجرای محدودیتها می شود. 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: عادی انگاری از سوی مردم و عدم توجه به هشدارها با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در جهان  و به تبع آن درسطح کشور ما و ادامه دار بودن آن بنابر اعلام سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت و درمان، سبب بازگشت اجرای محدودیتها می شود. 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، محمدرضا مشایخی به متغیر بودن شیوع ویروس کرونا در سطح کشور، استانها و شهرستانها همچنین تغییرات متعدد در علائم و عوارض بیماری اشاره کرده اضافه نمود:  روند شیوع بیماری همچنان نیازمند فاصله گذاری های اجتماعی و هوشمند، عدم مسافرتهای غیر ضرور، رعایت بهداشت فردی، محیطی و عمومی و عدم برگزاری مراسمات و تجمعات مانند عروسی  ها و عزاداری ها و... است. 

وی با بیان بروز بیماری در بین افرادی با سنین پایین و افزایش علایم مثبت بیماری بر ضرورت جدی گرفتن هشدارها از سوی تمامی مردم و مسوولین تاکید کرد. 

مشایخی بازگشت به اعمال محدودیتهای قبلی را باعث مشکلات در بین کسبه و اصناف خواند و تصریح کرد:  برای جلوگیری از این امر باید تمامی موارد بهداشتی از جمله فاصله گذاری هوشمند اجتماعی و زدن ماسک در محیط های بیرونی رعایت شود. 

فرماندار ویژه میانه مسافرت ها و شرکت در اجتماعات را از مهترین دلایل ابتلا افراد به بیماری در وضعیت حاضر  عنوان کرده بر پرهیز از این موارد به جد هشدار داد.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون