مدیرکل ورزش و جوانان استان؛

احداث خانه تکواندو در میانه

شناسهٔ خبر: 47333 -
اخبار میانه
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی گفت: خانه تکواندو در شهرستان میانه احداث می‌شود.

به گزارش قافلان سسی به نقل از آناج، ایوب بهتاج در مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان اظهار داشت: از زحمات آقای پولادگر در خصوص فائق آمدن بر تیم ملی تکواندو کره‌جنوبی که خاستگاه این ورزش است، قدردانی می‌کنم که تمام تلاش‌شان را برای ارتقای جایگاه جهانی فدراسیون تکواندو به کار بسته است.

وی گفت: با کمک فدراسیون و برگزاری مسابقات قهرمانی کشور، ‌تیم تکواندو استان آذربایجان‌شرقی توانست قهرمان مسابقات کشوری شود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌شرقی اعلام کرد: حمایت از رشته ورزشی تکواندو وظیفه ماست چراکه یک رشته المپیکی هست و میرهاشم حسینی در این رشته ورزشی سهمیه المپیکی دارد. همچنین امیرمحمد بخشی در بخش تیمی این مسابقات حضور خواهد داشت.

بهتاج اذعان داشت: هیات تکواندو یک هیات عادی نیست بلکه باید برای 21 شهرستان استان آذربایجان‌شرقی برنامه و هدف داشته باشد و مدیریت لازم را در خصوص پیشرفت و پیشبرد اهداف انجام دهد.

نائب رئیس مجمع انتخاباتی هیات تکواندو استان تأکید کرد: حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان‌شرقی همچنان از هیات تکواندو ادامه خواهد داشت، بویژه در شهرستان‌ها و از همه مهم‌تر شهرستان میانه که برای رشته ورزشی تکواندو استثناء محسوب می‌شود.

وی در خاتمه از احداث خانه تکواندو در میانه خبر داده و افزود: مساعدت‌های ویژه‌ای را در جهت توسعه زیرساخت‌های تکواندو درنظر گرفته‌ایم و از محل منبع مالیات بر ارزش افزوده خانه تکواندو در میانه ساخته خواهد شد.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون