بازدید شهردار و اعضای شورای شهر از پیشرفت عملیات احداث کمربندی جنوبی

شناسهٔ خبر: 47302 -
اخبار میانه
کار تملک 85 درصد از املاک واقع در مسیر فاز سوم رینگ ترافیکی شهر میانه طی سال گذشته و امسال انجام شده و عملیات خاکبرداری، زهکشی و زیرسازی بلوار 35 متری سید سجاد حججی با سرعت مطلوب و پیشرفت فیزیکی حدود 30 درصد در حال اجراست.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومي شهرداری میانه؛ کار تملک 85 درصد از املاک واقع در مسیر فاز سوم رینگ ترافیکی شهر میانه طی سال گذشته و امسال انجام شده و عملیات خاکبرداری، زهکشی و زیرسازی بلوار 35 متری سید سجاد حججی با سرعت مطلوب و پیشرفت فیزیکی حدود 30 درصد در حال اجراست.

شهردار میانه در حاشیه این بازدید با ابراز خوشبینی به اتمام تملک و زیرسازی فاز سوم کمربندی جنوبی تا پایان سال جاری گفت: کثرت املاک معارض و پیچیدگی بحث مالکیت برخی از قطعات، وجود رگه های متعدد آبهای زیرسطحی و همچنین سست و باتلاقی بودن اراضی کشاورزی واقع در مسیر از مهمترین مشکلات اجرای طرح در قطعه سوم کمربندی جنوبی شهر میانه می باشد که با تدابیر فنی و کارشناسی مناسب چاره اندیشی شده و اجرای طرح ادامه می یابد.

رئیس شورای اسلامی شهر نیز گفت: کیفیت عملیات زیرسازی و زهکشی و آب بندی و سرعت پیشرفت طرح رضایت بخش بوده و مایه امیدواری است و اطمینان داریم که استانداردهای مطلوبی در اجرای طرح اعمال می شود.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون