پیام تبریک فرماندار ویژه میانه بمناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

شناسهٔ خبر: 47282 -
اخبار میانه
معاون استاندارو فرماندار ویژه شهرستان میانه با صدور پیامی، 27 اردیبهشت، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را تبریک گفت.

بسمه تعالی

مقام معظم رهبری (مدظله العالی):

«روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس‌کننده چگونگی مسائلی است که در آن نهاد می‌گذرد. روابط عمومی‌ها به‌طور هنرمندانه اطلاع‌رسانی کنند تا مردم با جان و دل بپذیرند.»

امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه با تفکر جمعی و راهبردی و به عنوان عنصر مهم در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد. روابط عمومی ها می توانند با بالا بردن قدرت رقابت و پذیرش ریسک سازمانها و با جاری ساختن روح روابط عمومی در کل سازمان که با ایستایی و سکون منافات دارد٬ به عنوان نقش آفرین اصلی همدلی و همزبانی بین ملت و دولت باشند. 

اینجانب فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه٬ سالروز ارتباطات و روابط عمومی را به شما پیشاهنگان و مشعل داران فروزان توسعه ارتباطی مخصوصاً کارشناسان، همکاران و فعالان زحمتکش و سخت کوش روابط عمومی در ادارات و شرکتهای شهرستان میانه که با الهام از هم افزایی٬ هم اندیشی٬ همنوایی٬ همگرایی و با ابتکار و امید، باصداقت و امانتداری در جهت انجام رسالت خطیر خود  گام برمی دارند، تبریک و تهنیت عرض گفته و توفیقات همه عزیزان را از درگاه خداوند سبحان خواستارم.

 

محمدرضا مشایخی

معاون استاندار وفرماندار ویژه میانه

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون