بهره برداری از گازرسانی به 3 روستای بخش کاغذکنان با 25 میلیارد ریال اعتبار

شناسهٔ خبر: 47274 -
اخبار میانه
طرح گازرسانی به 3 روستای بخش کاغذکنان شامل روستاهای خرده بلاغ، زرنجین و ماوی با اعتبار 25 میلیارد ریال افتتاح و حدود 200 خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند. 

طرح گازرسانی به 3 روستای بخش کاغذکنان شامل روستاهای خرده بلاغ، زرنجین و ماوی با اعتبار 25 میلیارد ریال افتتاح و حدود 200 خانوار از نعمت گاز برخوردار شدند. 

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین گازرسانی به روستاهای بخش کاغذکنان در روستای خرده بلاغ حضور یافته و از اجرای این طرح ها در عرض یک سال تعیین شده با یاری خدا و همت و تلاش مسوولین ادارات در بخش و شهرستان و نیز تلاش های شبانه روزی رییس و همکاران شرکت گاز، پیمانکاران و سایر زحمتکشان در سایه تعامل و همراهی مردم قدردانی نمود. 

محمدرضا مشایخی ایران اسلامی را تنهاترین و بی نظیرترین کشور در گازرسانی به نقاط مختلف از جمله دورافتاده ترین و محرومترین روستاها برای رفاه حال هر چه بیشتر مردم بویژه در جوامع روستایی عنوان نمود. 

وی اجرای طرح در سریعترین زمان ممکن علی رغم صعب العبور و سنگلاخی بودن مسیر، بعد فاصله  و محدودیت در اعتبارات را از شاخصه های مهم کار برشمرد. 

وی در ادامه تبازسازی منبع آب و شبکه روستای خرده بلاغ بنا بر فرسوده بودن آنها را با توجه به محدودیت اعتبارات نیازمند مشارکت اهالی خواند و گفت:  در قالب کمیته برنامه ریزی اعتباری برای این کار در نظر خواهیم گرفت. 

مشایخی اجرای طرح هادی در این روستا را منوط به رضایت و جلب همکاری مردم ذکر نموده و گفت:  از مدیر بنیاد مسکن شهرستان می خواهم در انجام اقدامات مربوط به طرح هادی اهتمام جدی معمول دارند.

kh1

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون