دومین مرحله رزمایش مومنانه با توزیع 3 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان برگزار شد

شناسهٔ خبر: 47255 -
اخبار میانه
این بسته های معیشتی شامل برنج، رب، مرغ، گوشت، ماکارونی، روغن و قند و… به ارزش 3 میلیون ریال می باشد که امروز در بین نیازمندان توزیع می شود.

دومین مرحله از رزمایش مومنانه در میانه با توزیع 3 هزار بسته معیشتی که ارزش ریالی هر بسته 3 میلیون ریال عنوان شده برگزار شد. 

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری؛ محمدرضا مشایخی فرماندار ویژه شهرستان میانه در آیین برگزاری دومین مرحله از رزمایش مومنانه در بارگاه امامزاده اسماعیل( ع) میانه گفت: در راستای لبیک گویی به فرامین رهبری برای برپایی رزمایش مومنانه در ماه مبارک رمضان شاهد برپایی دومین مرحله از این رزمایش همزمان با ولادت کریم اهل بیت( ع) امام حسن مجتبی(ع) هستیم. 

وی با اشاره به برپایی اولین مرحله از رزمایش در چهارم اردیبهشت با توزیع 2500 بسته معیشتی در بین نیازمندان اضافه کرد: سومین مرحله نیز در عید سعید فطر با تدارک و جمع آوری اقلام از سوی ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، بنیاد مستضعفان و ناحیه مقاومت بسیج میانه و گروههای مردمی و خیرین ونهادهای حمایتی اجرا خواهد شد. 

مشایخی این حرکت جهادی را حاصل حمایت خیرین، مردم، نهادها و سازمانهای حمایتی با محوریت سپاه ناحیه میانه خواند و از خیرین و مردم نیکوکار شهرستان که همواره با حمایتهای موجبات این حرکت های عظیم و خیرخواهانه می شوند قدردانی نمود.

گفتنی است این بسته های معیشتی شامل برنج، رب، مرغ، گوشت، ماکارونی، روغن و قند و… به ارزش 3 میلیون ریال می باشد که امروز در بین نیازمندان توزیع می شود.

 این مراسم با حضور محمدرضا مشایخی، معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه، امام جمعه، دادستان عمومی و انقلاب، اعضای شورای تامین و تعدادی از اعضای شورای اداری برگزار شد.

IMG 8429

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون