فرماندار ویژه میانه در آیین معارفه بخشدار ترکمانچای:

مسئولین نعمت مراجعات مردمی را به نقمت تبدیل نکنند

شناسهٔ خبر: 47250 -
اخبار میانه
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، نظام جمهوری اسلامی ایران را نعمتی بزرگ برای ملت ایران عنوان نموده و افزود: علی رغم همه تهدیدها، هجمه ها و توطئه ها باید مراودات و تعامل بین مردم و مسئولین را قدر بدانیم و در هر جایگاهی از مسئولیت ارباب رجوع را نعمت دانسته و آن را تبدیل به نقمت نکنیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه، نظام جمهوری اسلامی ایران را نعمتی بزرگ برای ملت ایران عنوان نموده و افزود: علی رغم همه تهدیدها، هجمه ها و توطئه ها باید مراودات و تعامل بین مردم و مسئولین را قدر بدانیم و در هر جایگاهی از مسئولیت ارباب رجوع را نعمت دانسته و آن را تبدیل به نقمت نکنیم.

محمدرضا مشایخی در آیین تکریم و معارفه بخشدار جدید ترکمانچای در مرکز بخش، جمهوری اسلامی ایران برای عدالت محور بودن، رعایت عدالت و ارتقای خدمات در تمامی حوزه ها در تلاش است که تمام خدمات ضمن ایجاد شدن، ارتقاء یافته باشد.

مشایخی با اشاره به زلزله سال گذشته در بخش ترکمانچای و کندوان و ارائه تسهیلات برای تعمیر و بازسازی منازل آسیب دیده و تخریب شده گفت: با پیگیری های انجام شده توانستیم برای 600 واحد دیگر در شهرها برای 250 واحد و در روستاها برای 350 واحد اخذ تسهیلاتاضافه نماییم.

وی گازرسانی به جامعه روستایی، پوشش تلفن همراه و برخورداری تعداد کثیری از روستاها به اینترنت پرسرعت و بالاتر از آن، راه، آب و برق و غیره را از دیگر نعمات نظام برشمرده ضمن قدردانی از تلاش و همت مسوولین برای خدمات رسانی، صبوری و بردباری مردم در تحمل سختی ها و مشکلات با توجه به کمبود اعتبارات و محدودیت ها و همچنین در صحنه بودن آنها را ستود.

فرماندار ویژه میانه بخش ترکمانچای میانه را یکی از بخش های پرظرفیت استان با شاخصه هایی بی نظیر عنوان نموده و اضافه کرد: این امر می طلبد تا بخشدار جدید بر تلاش و همت خود در راستای عمران و آبادانی هرچه بیشتر آن بکوشد.

مشایخی با اشاره به شعار امسال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری که همه ساله و سلسله وار در ارتباط با مسائل اقتصادی، اصلاح ساختارها، اصلاح الگوها یا الگو دهی برای الگو مصرف، تولید و رونق تولید مطرح می شود بر عمل به این شعارها در جهت دستیابی به اهداف متعالی نظام تاکید کرد.

فرماندار ویژه میانه به شیوع کرونا در جهان و به تبع آن در کشور ما با ایجاد رویکرد جدید اشاره کرده و بیان نمود: در این برهه با فعالیت معاندین در داخل و خارج برای سوء استفاده،  نیاز به امنیت در فضای عینی و مجازی محسوس تر بود که به یاری نیروهای نظامی، انتظامی، پشتییبانی های قضایی و یاری و همراهی مسئولین، گروه های مردمی و خیرین و در راس آنها مدافعان سلامت جان برکف توانستیم در امنیت کامل به مقابله با این در جنگ جهانی سوم با مبنای بهداشتی بپردازیم.

وی وحدت، وفاق و همدلی در بین لایه های مختلف اجتماع، وجود نخبگان، متخصصان و نیروهای انسانی کارآمد را عامل اصلی موفقیت کشور ما در برخورد با کرونا ذکر نمود و گفت:  مردم ایران اسلامی با باورها و اعتقادات اسلامی همواره به یاری هم نوعان خود می شتابند که در ماه مبارک رمضان امسال نیز بنا بر دستور مقام معظم رهبری رزمایش مواسات مومنانه را در سه مرحله به نمایش می گذارند تا گرهی از مشکلات نیازمندان و دردمندان آسیب دیده از کرونا را بازکنند.

مشایخی در ادامه از زحمات و تلاش رسول یعقوبی در سمت بخشدار سابق ترکمانچای علی رغم مسوولیت در فرمانداری و با توجه به زلزله اخیر، شیوع کرونا و برگزاری انتخابات تقدیر نموده و برای ابوالفضل حسنجانی در سمت بخشدار جدید با تجربه که معیار اصلی انتخاب مان بود آرزوی توفیق نموده و اظهار امیدواری کرد که ایشان بتوانند در راستای توسعه متوازن و جلب مشارکت مردمی بنا بر لزوم همراهی هرچه بیشتر مردم در این برهه تلاش کنند.

وی در پایان پیگیری برای تکمیل پروژه های بخش و اجرای پروژه های مورد نیاز و رفع مشکلات مردم در این بخش را از موارد مورد پیگیری خواند و گفت: درمانگاه تامین اجتماعی، تکمیل اورژانس، رونق شهرک صنعتی بخش، تبدیل ظرفیتهای بالقوه به بالفعل در صنوف مختلف، اشتغالزایی، تسریع در روند بازسازی زلزله با توجه به محدودیت فصل کاری، شهرک گل و گیاه چناغ بلاغ و ساماندهی کانال های آب آور را از جمله موارد مهم در دست پیگیری بخش ترکمانچای است.

1 copy copy copy copy copy copy1 copy copy copy copy copy copy

۲۰۲۰۰۵۰۹ ۱۱۴۳۵۸0

۲۰۲۰۰۵۰۹ ۱۱۴۷۲۱

 

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون