کلنگ زنی مدرسه 2 کلاسه خیر ساز در روستای ایشلق

شناسهٔ خبر: 47239 -
اخبار میانه
مدرسه 2 کلاسه خیر ساز در روستای ایشلق بخش کندوان میانه با اعتبار 2 میلیارد ریال از سوی خیر این روستا در مساحت یکهزار و 80 متر با زیربنای 103 متر به کلنگ زنی رسید. 

مدرسه 2 کلاسه خیر ساز در روستای ایشلق بخش کندوان میانه با اعتبار 2 میلیارد ریال از سوی خیر این روستا در مساحت یکهزار و 80 متر با زیربنای 103 متر به کلنگ زنی رسید. 

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه در آیین کلنگ زنی این مدرسه با تبریک هفته معلم به تمامی فرهنگیان دلسوز و زحمتکش شهرستان، با توجه به اینکه این دوره حساس که با بیماری منحوس کرونا روبرو هستیم از همراهی مردم در کنترل شیوع کرونا و مشارکت آنها در انتخابات با بالاترین درصد نسبت به استان و شهرستانهای دیگر و نیز فعالیت مستمر اعضای 2 ستاد بازسازی مناطق زلزله زده در بخش ترکمانچای و کندوان تقدیر نمود. 

محمدرضا مشایخی با قدردانی از زحمات بخشدار کندوان، همکاران بخشداری و مسوولین بخش، اعضای شوراهای اسلامی، شهرداران و دهیاران در پیگیری امور و اجرای پروژه های بخش، مشارکت بالای مردمی و خیرین در بخش کندوان بویژه در روستای ایشلق در حوزه های آب، راه، واگذاری زمین برای احداث پاسگاه، مدرسه سازی و غیره را در نوبه خود بی نظیر و مثال زدنی برشمرد.

وی مشارکت مردم در کنار اعتبارات دولتی را حرکتی ارزشمند و بزرگ خواند و اضافه کرد: مشارکت روحانیت در این بخش در حوزه های مختلف فرهنگی، مذهبی، اجتماعی و سایر حوزه ها نقطه قوت دیگر این بخش محسوب می شود. 

مشایخی به وجود سرمایه گذاران متعصب در این روستا برای رونق و آبادانی هر چه بیشتر زادگاه خود اشاره کرده تصریح کرد: مشارکت و همراهی مردم باعث شده تا ما مسوولین نیز در راستای هر چه بیشتر و ارتقای خدمات به آنها بر تلاش خود بیافزاییم. 

فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران خدمات بسیاری ارائه شده و هدف مهم دولت را ارتقای خدمات در جهت تسهیل هر چه بیشتر امور مردم عنوان نمود. 

مشایخی در پایان اجرای 50 میلیارد ریالی پروژه در این روستا با مشارکت دولت و مردم در 2سال اخیر و ساخت 20 مدرسه خیر ساز در این بخش و اجرای سایر پروژه ها را نمادی از مشارکت مردم ذکر نمود.

بخشدار کندوان میانه نیز در این مراسم با تقدیر از حمایت و پشتیبانی فرماندار ویژه شهرستان و همکاری سایر نهادها از خیرین، سرمایه گذاران و اعضای شورای اسلامی و بخش، دهیاران و ادارات شهرستان در پیشبرد اهداف این بخش به ارائه گزارشی از مشارکت مردم و خیرین در بخش کندوان از جمله روستای ایشلق پرداخت. 

در پایان مراسم معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه از منبع آب شرب و غسالخانه روستا بازدید بعمل آورد.

IMG 8360IMG 8360IMG 8360

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون