بیش از ۱۰۰ تصویر زیبا از بخش‌ها و روستاهای میانه

شناسهٔ خبر: 47607 -
اخبار میانه
بیش از ۱۰۰ تصویر زیبا از بخش‌ها و روستاهای میانه را می‌توانید در کلیپ تهیه شده‌ی زیر ببینید.

مجموعه تصاویر شهرها و روستاهایی که در کلیپ زیر مشاهده خواهید کرد در مدت زمان نزدیک به دو سال در فصول مختلف سال تصویربرداری شده و شامل ۱۰۸ تصویر بوده که از این تعداد، ۴۹ تصویر مربوط به بخش مرکزی، ۳۴ تصویر مربوط به بخش کندوان، ۱۳ تصویر مربوط به بخش ترکمانچای و ۱۲ تصویر مربوط به بخش کاغذکنان می‌باشد.همچنین عکس‌های بیشتر و با کیفیت‌تر این روستاها را می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت FarazAhmadi.ir ببینید.

این کلیپ مختص تصاویر شهر و روستاهای میانه بوده و در آن خبری از عکس‌های طبیعت و زیبایی‌های میانه نیست، ولی با مراجعه به سایت می‌توانید تصاویری از طبیعت و زیبایی‌هایی میانه را مشاهده کنید.

امیدواریم همشهریان عزیز با ارسال عکس‌های زیبای خود از روستاهای میانه ما را در تکمیل این مجموعه یاری فرمایند.

نحوه‌ی ارسال عکس: از طریق مرورگر خود به آدرس FarazAhmadi.ir/send بروید و عکس‌های خود را انتخاب کرده و برای ما ارسال کنید.

ترانه استفاده شده در این کلیپ به اسم “میانه” و با صدای سلمان نجفلو و با شعر محمدصادق نائبی می‌باشد.

نوازندگان این ترانه سعید ضاربی(تار)، بهزاد پزشکی(گارمان)، کیانوش رحیمیان (گیتار) تشکیل می‌دهند و هادی زارعی و کیانوش رحیمیان کار تنظیم و میکس را انجام داده‌اند.

دیدگاه ها

۹۹/۶/۱۷ ۱۷:۱۷

سلام، سپاس از لطفتان جناب دقیقی، خوشحالم که عکس‌هایم توانسته مورد رضایت شما و همشهریان قرار بگیرد...

علیرضا دقیقی
۹۹/۵/۳۰ ۱۸:۰۵

با سلام و عرض ادب
کارهای جناب آقای احمدی را با شور و ذوق دنبال می کنم. از اشتیاق ایشان نسبت به شهرستان زیبای میانه لذت ها بردم. درود بر ایشانگزارشات تصویری

کارتون