تاکید فرماندار ویژه میانه بر اولویت قرار دادن پروژه کمربندی جنوبی توسط شهرداری

حرکت لاک پشتی قابل قبول نیست

شناسهٔ خبر: 86951 -
اخبار میانه
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه کندی در اجرا و تاخیر چندین ساله در بهره برداری از پروژه های عمرانی، شیرینی آن برای مردم را از بین می برد...

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری میانه؛ معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه کندی در اجرا و تاخیر چندین ساله در بهره برداری از پروژه های عمرانی، شیرینی آن برای مردم را از بین می برد، به پروزه کمربندی جنوبی میانه اشاره کرده، گفت: این پروژه مهم بیش از سی سال است که در حال اجرا بوده و برای همه مردم خسته کننده شده است.

مسعود سعادتی در مراسمی که بمناسبت روز شوراها در ساختمان شورای اسلامی شهر میانه تشکیل شد، در جمع اعضای شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان و شهرداران گفت: حرکت لاک پشتی در اجرای برنامه ها و پروژه های عمرانی به هیچ عنوان قابل قبول نیست و شهرداری باید برای آن برنامه ای یکساله تعریف کرده و از امروز با جدیت این کار را آغاز کند تا پرونده سی ساله این پروژه بسته شود.

وی با تاکید بر اینکه محور و موتور محرکه و توسعه شهرستانها، شهرهای آن هستند، خطاب به شهرداران شهرهای تابعه شهرستان میانه از آنان خواست تا با جدیت و اهتمام بیشتری به جلوه بصری شهر از جمله زیباسازی، پاکیزگی و رنگ آمیزی به ویژه ورودی شهرها داشته باشند.

فرماندار ویژه میانه خواستار اولویت قرار دادن چند پروژه مهم توسط شهرداران و شوراهای اسلامی شده، ادامه داد: در حال حاضر، نیاز به کار ده برابری در شهرها کاملا محسوس است و اگر نتوانیم شهرهایمان که نماد کل شهرستان است را با زیبایی به مردم و مسافرین معرفی کنیم، با ایجاد خاطره ای بد در ذهن آنان، کل شهرستان زیر سوال می رود. 

معاون استاندار آذربایجان شرقی همچنین با اذعان بر نیاز مبرم معابر و کوچه های شهر میانه و شهرهای تابعه به آسفالت مناسب، از پیگیری جدی خود برای اخذ قیر رایگان دولتی برای این امر به ویژه تلاش برای ایجاد ساز و کاری برای بهره مندی شهرهای کوچک از این امکان خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با تحقق  این امر، خدمتی ویژه به مردم ارائه خواهد شد.

گفتنی است تجلیل از اعضای شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای میانه، ترکمانچای، ترک، آقکند و آچاچی و اعضای شورای شهرستان و نیز کارگران نمونه شهرداری میانه، حسن ختام این مراسم بود.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات