بمناسبت روز جهانی کار و کارگر؛

تقدیر و تجلیل از کارکنان و کارگران زحمتکش خدمات شهری شهرداری ترک

شناسهٔ خبر: 86299 -
اخبار میانه
بمناسبت روز جهانی کار و کارگر طی مراسمی در بخشداری کندوان از کارکنان و کارگران زحمتکش و خدوم خدمات شهری شهرداری ترک تجلیل بعمل آمد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی بخشداری کندوان، بمناسبت روز جهانی کار و کارگر طی مراسمی در بخشداری کندوان از کارکنان و کارگران زحمتکش و خدوم خدمات شهری شهرداری ترک تجلیل بعمل آمد.

ابتدا شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ترک این مناسبت را به کارکنان و کارگران تبریک گفتند و شهردار ترک افزود : در تلاش هستیم تا نسبت به حل موضوع مطالبات معوق برخی کارکنان و کارگران اقدامی عملی صورت پذیرد. 

در ادامه بخشدار کندوان ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر به کارکنان و کارگران خدمات شهری شهرداری ترک بیان نمودند  این مناسبت که جهانی است نشان از مقام و منزلت والای کارگر دارد و جا دارد از زحمات این عزیزان قدردانی نمود. ایشان در خصوص تبدیل وضعیت برخی از کارکنان و کارگران قول پیگیری و مذاکره با  مجاری و مسئولین مربوطه شهرستانی و استانی را دادند. لازم بذکر است بنا به پیشنهاد بخشدار کندوان مقرر گردید که با مصوبه شورای شهر ترک ، شهرداری ترک (در قبال مطالبات معوق کارکنان و کارگران ) نسبت به واگذاری قانونی و کارشناسی یک قطعه زمین به مطالبه گران اقدام نماید. درپایان مراسم از تمامی کارکنان و کارگران خدمات شهری شهرداری ترک با اهداء لوح تقدیر و جوایزی تجلیل بعمل آمد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات