حسن‌زاده اعلام کرد؛

آمادگی دانشگاه آزاد میانه برای پذیرش بازدید دانش‌آموزان مدارس و هنرستان‌ها

شناسهٔ خبر: 85948 -
اخبار میانه
رئیس دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه گفت: این دانشگاه آماده پذیرش دانش‌آموزان مدارس و هنرستان‌های مختلف و بازدید آنان از امکانات دانشگاه است.

به گزارش قافلان سسی به نقل از خبرگزاری آنا؛ به مناسبت هفته مشاغل، بیش از ۳۰ نفر از دانش‌آموزان تربیت کودک هنرستان موحد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بازدید کردند.

رئیس دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه در حاشیه این بازدید اظهار کرد: بازدید هر سال دانش‌آموزان مدارس و هنرستان‌های مختلف شهرستان از دانشگاه با هدف آشنایی با محیط علمی، امکانات و فضاهای آموزشی و رشته‌های مختلف دانشگاهی به منظور هدایت تحصیلی و آینده شغلی آنان صورت می‌گیرد.

قادر حسن‌زاده افزود: دانش‌آموزان در این بازدید با مباحث تئوری، معرفی رشته‌های تحصیلی و با حضور در کتابخانه، کارگاه طراحی و دوخت و سایر امکانات دانشگاه آشنا شدند.

رئیس دفتر ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با اشاره به امکانات این واحد دانشگاهی بیان کرد: این دانشگاه به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه آموزش عالی شهرستان میانه با دارابودن مجهزترین امکانات آموزشی، آزمایشگاهی، کارگاهی، رفاهی، خوابگاه با ظرفیت ۶۰۰ نفر، بیش از ۵۷ هزار جلد کتاب‌های درسی، بیش از ۲۰۰ رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی، می‌تواند یکی از اصلی‌ترین انتخاب‌های دانش‌آموزان برای ادامه تحصیل باشد.

حسن‌زاده ادامه داد: دانش‌آموزان باید برای طرح‌ریزی مناسب تحصیلی و شغلی با مشاغل موجود در جامعه آشنا شوند تا بتوانند تصمیم‌گیری مناسب و بهتری در انتخاب رشته تحصیلی و شغلی براساس استعداد و رغبت خود داشته باشند.

وی هفته مشاغل را فرصت مناسبی برای آشنایی هرچه بهتر دانش‌آموزان دوره‌های مختلف تحصیلی با مشاغل گوناگون و لزوم حضور آنها در جامعه دانست و بیان کرد: در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی میانه، آمادگی خود را برای پذیرش دانش‌آموزان مدارس و هنرستان‌های مختلف شهرستان و بازدید آنها از امکانات دانشگاه اعلام می‌دارد.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات