درخششی دیگر در عرصه خیریه و خیر اندیشی از فرزند برومند میانه

حاج مجید بصیرت نفر اول مجمع خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان‌شرقی را کسب کرد

شناسهٔ خبر: 77514 -
یادداشت
خبر هر چند درون سازمانی می نماید ولی با اندک شناختی که در این عرصه داشته باشی به اهمیت این انتخاب واقف هستی پس نمی توانی از کنار این مهم به راحتی بگذری پس طبق روال پی گیر موضوع از حاج مجید بصیرت فعال بلا منازع این عرصه می شوم.

بنا بدعوت قبلی از اعضای هیئت امنای مجمع خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان‌شرقی، باحضور آقایان مهندس سیدمحمدرضا جعفری مدیرعامل جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و مهندس منصور نجفی افشار و مدیران کل آموزش وپرورش واداره کل نوسازی وتجهیز مدارس آذربایجانشرقی وسایر اعضای محترم هیئت امنا در محل سالن اجتماعات اداره کل نوسازی مدارس، پس از گزارش‌های لازم توسط بازرسان مجمع، انتخاب اعضای جدید مجمع با اخذ آرای کتبی انجام گرفت که منتخبین بترتیب آرای ماخوذه جهت استحضار اعلام میگردد:

1 - آقایان مجید بصیرت

2- علی اکبر نصرتی

3- سیدمحمد رضوی خسروشاهی

4 - دکتر بهزاد محیط مافی

5 - موسی دانشپور

6 - سعید جلالی

7 - معصومه علیزاده زیدانلو

بعنوان اعضای اصلی  وآقایان

- مهندس عبدالله فرمانی

- رحمان کارکن

بعنوان اعضای علی البدل

و آقایان:

- مرتضی باستانی

-  اصغر شفاعیه

بعنوان بازرسان اصلی و آقای

 مهندس غفور واحدی بعنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

طی جلسه ای دیگر، آقایان

 1- سعید جلالی

 2 - علی اکبر نصرتی

 3 - مجید بصیرت

بترتیب:

 - رئیس مجمع

 - نایب رئیس مجمع

 - خزانه دار مجمع

انتخاب شدند.

 مناف کسائی نیز همچون سایر اعضاء با اخذ رأی، در سمت مدیر عاملی مجمع ابقاء گردید.

مجمع خیرین مدرسه ساز استان آذربایجان‌شرقی.

خبر هر چند درون سازمانی می نماید ولی با اندک شناختی که در این عرصه داشته باشی به اهمیت این انتخاب واقف هستی پس نمی توانی از کنار این مهم به راحتی بگذری پس طبق روال پی گیر موضوع از حاج مجید بصیرت فعال بلا منازع این عرصه می شوم.

صداقت گفتار و سلاست و صراحت بیان و طنز زیبای نهفته در کلام جناب بصیرت گفتگو را بی نیاز از ویرایش کرد و حیفم آمد عین گفتار ایشان را منعکس نکنم باشد که قدردان زحمات بی دریغ این فرزند برومند شهرمان باشیم

- با سلام و احترام محضرتان و تبریک این توفیق الهی خواهشمندم حول این توفیق مستفیض فرمایید:

- ان شاالله که بهمراه خانواده محترم در صحت و سلامت باشید با توجه به روحیه و هوش اجتماعی و توجهات ویژه جنابعالی به مسایل فرهنگی جامعه و..... مطالبی خدمتتان عرض می کنم و در این شب معنوی که مزین به عطر و بوی وفات مادر سقای عطشان کربلا حضرت ابوالفضل العباس (ع) می‌باشد قسم یاد می کنم که از ناحیه خود نمایی و اینکه خودم را مطرح کنم نیست چون دیگر با این سن و سال هیچ جای پُز و مطرح شدن اصلا" وجود ندارد فقط از باب بازگو کردن فعالیت تیمی مجمع خیرین مدرسه ساز می‌باشد که واقعا" همشهری های نیک اندیش و خیّر گُل میکارند و ما به این زنان آزاده پرور و مردان سخی آذربایجان می نازیم و می بالیم و در حوزه و عرصه فرهنگی نیز از صمیم قلب به اساتیدی کم نظیر و بی بدیل همچون حضرتعالی هم که مایه آبرو و اعتبار و افتخار آذربایجان هستید می نازیم و می بالیم و براین بالیدن هم افتخار می کنم بدون اغراق،...

- این لطف و بزرگواری شما و امسال شماست که همه را با پیمانه فراخ خود می سنجید و گرنه ما کجا؟ و کارهای شایسته و نیک شما کجا ؟ و این که کارهای شما از حد شهرستان میانه گذشته و عرصه استانی و کشوری جولانگاه شماست. ولی به هر حال طبق عادات مالوف آن حب الوطن من الایمان می خواهم بپرسم کارهای جنابعالی و تیم شایسته تان چه اقدامات بایسته ای در سطح شهرستان میانه انجام داده اید ؟

- به عرض برسد همین الان در منطقه میانه 14 مدرسه در حال ساخت داریم که تعدادی تمام خیّر ساز و تعدادی هم مشارکتی خیّر با نوسازی استان هستند که دو پروژه بزرگ یکی مدرسه 12 کلاسه آقای سرچمی بنام فرزندشان زنده یاد دکتر آراز سرچمی با اعتبار 10میلیارد تومان و دیگری روبروی خانه معلم هنرستان 9 کلاسه دخترانه آقای ایلاتی با اعتبار 8 میلیاردی میباشد که هر دو پروژه تمام خیّری هستند و در سطح استان نمونه خواهد بود هم از نظر سازه و نما که تلفیقی از معماری سنّتی و مدرنیته است و هم امکانات و تجهیزات آموزشی و رفاهی و الحمدا.... وضعمان خوب است شکر خدا و برای هر پروژه مستحضربد چندین جلسه صحبت و هماهنگی بین خیّر و نوسازی استان با حضور مسولین محترم اداره آ. پ میانه برگزار تا منجر به نتیجه و عقد و تنظیم دفترچه قرارداد می‌شود با محبت و رعایت مسایل روابط انسانی در حدّ و وسع خودمان،....

- پایدار باشید و مانا و قدم هایتان استوار و راه تان پر رهرو بادا غیر از فعالیت های عمرانی چه اقدامات دیگری انجام می دهید؟

در کنار فعالیتهای عمرانی فعالیتهایی از قبیل تهیه البسه و کفش کتانی وگوشی موبایل به دانش آموزان شهری و روستایی بیمار و ارایه خدمات در حوزه سلامت و پزشکی به چندین دانش آموز دارای نقص عضو هم با عنایات خدا و داشتن دوستان عزیزی همچون جنابعالی در مرکز استان که سابقه همکاری در هیت مدیره مجمع استان را داریم خدمات ارایه می‌شود که اقرار می کنم بنده از نظر وسع مالی چیزی ندارم تا تقدیم کنم و ادعایی هم ندارم فقط هماهنگی می کنم به لطف خدا،...

- ما که از فعالیت های سازنده شما و حتی انتخاب های غرور انگیز از طریق دیگران مطلع می شویم لطف فرمایید در مورد این انتخابات اخیرتان برای ما صحبت فرمایید. هر چند شما در این قبیل موارد کمتر حرف می زنید و بیشتر عمل می کنید!!

 خودستایی نباشد فقط به خاطر ابرام جنابعالی عرض می کنم و به جایی هم اطلاع رسانی و نخواهم گفت که یکشنبه هفته پیش انتخابات مجمع استانی با حضور میهمانان وزارتی و سازمان نوسازی کشور و مدیر عامل جامعه خیّرین کشور و مدیران کل آ. پ و نوسازی استان و نماینده و روسای خیرین شهرستانها و خود تبربز در سالن اجتماعات نوسازی با رای گیری کتبی برگزار که الحمدا... با توجه به جایگاه میانه از نظر فعالیت در استان و شمالغرب کشور بالا ترین رای را آوردیم و امروز ( منظورم شنبه ) نیز در باشگاه فرهنگیان تبریز پست های اعضای هیت مدیره با حضور مدیران کل استان رای گیری انجام و بعنوان خزانه دار مجمع استان برای دومین دوره متوالی در این سمت انتخاب که در صورت مصلحت پروردگار متعال و حیات و بقا در خدمت دانش آموزان و همکاران بصورت افتخاری خواهیم بود و خدا را شاهد و گواه می گیرم بخاطر درد آشنا بودن تان بعنوان یک همکار فرهیخته جنابعالی را مورد خطاب قرار داده و اختصارا" فعالیت مجمع را تقدیم کردم تا تقدیر چه باشد و در این اوضاع بد اقتصادی جامعه اگر حال فرهنگ و مردم و فرهنگیان خوب باشد حال جامعه هم خوب خواهد بود.

ارادتمند و دوستدار همیشگی تان هستم.

- وقتی با امسال این مرد حرف می زنم حالم دلم خوش می‌شود و بر خود وظیفه دانستم در این خوشی شما را شریک گردانم.

ارادتمند تان م. رسولزاده

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات