فرماندار ویژه میانه از اختصاص ۵۴ میلیارد ریال برای احداث ساختمان اداری تبلیغات اسلامی میانه خبر داد

شناسهٔ خبر: 76853 -
اخبار میانه
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه  از اختصاص ۵۴ میلیارد ریال برای احداث ساختمان اداری تبلیغات اسلامی میانه از سوی کمیته برنامه ریزی شهرستان خبر داد و بر ضرورت احداث آن در اسرع وقت تاکید کرد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری میانه؛ مسعود سعادتی در نشستی با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان‌شرقی و رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان با اشاره به اهمیت شناخت افکار عمومی در جامعه تصریح کرد: بخش مهمی از این شناخت بر عهده تبلیغات اسلامی است که در این خصوص باید به ارائه راهکارهای لازم پرداخته و با رویکرد انقلابی  وارد میدان عمل شده و نیاز عموم در حوزه فرهنگی؛ دینی و مذهبی را مرتفع سازند.

وی با اشاره به جایگاه و اهمیت تبلیغات اسلامی و نقش تاِثیرگذار هیئات مذهبی در باور و اعتقاد مردم بر ضرورت مراقبت و نظارت  بر برنامه ها و فعالیت این هیئات و تعامل سازنده با آنها  تاکید کرد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان آذر بایجان شرقی هم در این جلسه گفت: در سطح استان ۶ هزار هیئت مذهبی ثبت شده داریم.

حجت الاسلام سید محمود حسینی با بیان اینکه سازمان تبلیغات اسلامی توانمندی و ظرفبت  بالایی دارد تصریح کرد: متاسفانه این سازمان از لحاظ امکانات فوق العاده ضعیف است.

وی افزود: مداحان، روحانیون، مبلغین و کانون های تبلیغی و فرهنگی زیر نظر سازمان تبلیغات، بسیار قدرتمند عمل کرده و به دور از هرگونه جناح بازی ها و جریانهای سیاسی، ابزار دست جریانها نشده و این قشر مذهبی همیشه در صحنه، هر جا که پای منافع نظام اسلامی در میان بوده وارد میدان عمل شده اند.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان اضافه کرد:  در موضوع کرونا، پس از فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر مواسات و کمک مومنانه طی ۹ ماه اول فقط از ۶۰ هیئت شاخص در تبریز، مبلغ ۳۳۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کمک مومنانه در بین افراد نیازمند و آسیب دیده از کرونا توزیع شد.

وی در پایان خواستار تسریع در احداث ساختمان اداری تبلیغات اسلامی میانه شد و گفت: با این اقدام شهرستان از بسترها و زیرساخت های فرهنگی برخوردار شده و شاهد رشد فعالیتهای فرهنگی و مذهبی در شهرستان خواهیم بود.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات