تقدیم لایحه تعرفه عوارض محلی و هزینه خدمات سال ۱۴۰۱ شهرداری میانه به شورای اسلامی شهر

شناسهٔ خبر: 75639 -
اخبار میانه
با اتمام کار تدوین لایحه تعرفه عوارض محلی و هزینه خدمات سال ۱۴۰۱ شهردار میانه با حضور در جلسه شورای اسلامی شهر این لایحه را به شورای شهر تقدیم کرد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی شهرداری میانه؛ با اتمام کار تدوین لایحه تعرفه عوارض محلی و هزینه خدمات سال ۱۴۰۱ شهردار میانه با حضور در جلسه شورای اسلامی شهر این لایحه را به شورای شهر تقدیم کرد.

امینی رییس شورای اسلامی دور ششم ضمن قدردانی از اقدام به موقع تیم کارشناسی شهرداری در تنظیم لایحه تعرفه عوارض محلی و هزینه خدمات سال آتی گفت: اعضای شورا بلافاصله کار بررسی لایحه را با برگزاری جلسات فشرده آعاز می کنند تا در مهلت قانونی تصویب و پس از تایید مراجع نظارتی برای اجرا ابلاغ نمایند.

شهردار میانه در حاشیه این جلسه با اشاره به شرایط اقتصادی و معیشتی مردم گفت: به رغم تداوم رشد قیمت ها و جریان بی وقفه تورم، تیم کارشناسی تدوین تعرفه با توجه ویژه به معیشت مردم سعی کرده کمترین افزایش ها را در تعرفه سال آتی داشته باشد و با توجه به کاهش ارزش منطقه ای املاک سال آینده در بسیاری از نقاط شهر نسبت به سال جاری افزایش قابل ملاحظه ای در تعرفه ها صورت نخواهد گرفت.

 

 

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات